Як відновитися після вживання солей

Наслідки вживання солей вимагають втручання і допомоги фахівців. У домашніх умовах відновитися після вживання солей не вийде, так само, як і кинути вживати сіль самостійно не можна. Тільки комплексна допомога фахівців може допомогти наркоману, який вживав сіль. Період відновлення після вживання солей у кожного залежного різний. Це залежить від тривалості стажу вживання і ступеня шкоди, який завдав наркотик організму і психіці.

Процес відновлення від солі можна розділити на кілька етапів:

  • Консультація нарколога. Лікар-нарколог – фахівець, в чиєї допомоги в першу чергу потребує наркозалежний. Під час консультації нарколог визначить стадію залежності від солей і підбере ефективні методики, щоб зняти ломку від солі і відновити фізичний стан.
  • Детоксикація. Коли залежний утримується від вживання солей, з’являються фізичні прояви абстинентного синдрому – ломки. Ломка від солей це стан, який відражається не тільки на фізичному стані людини, але і на психологічному. В процесі детоксикації з організму виводяться токсичні речовини, які його руйнують. Це допомагає зменшити біль у суглобах і м’язах, позбутися ознак ломки.
  • Реабілітація. Процес відновлення після вживання солей проходить протягом курсу реабілітації. У реабілітаційному центрі індивідуально для кожного підбирається ефективна методика лікування сольової залежності. Для повного відновлення потрібен комплексний підхід і цілодобове спостереження фахівців реабілітаційного центру.
  • Соціальна адаптація. Коли курс реабілітації буде пройдений, залежний повинен навчитися застосовувати теоретичні знання, отримані під час реабілітації на практиці. Соціальна адаптація – це процес, протягом якого людина поступово адаптується в соціумі без вживання наркотиків і алкоголю. За цей час у нього формуються навички, як діяти в стресових ситуаціях, щоб уникнути зриву. Соціальна адаптація є логічним завершенням курсу відновлення після вживання солей.

Особливістю відновлення в реабілітаційному центрі є те, що під час проходження курсу залежний цілодобово отримує необхідну підтримку і допомогу з боку психолога, нарколога, особистого консультанта по хімічній залежності. Ця підтримка дуже важлива, і жодне медична установа її не дає. На відміну від наркологічної клініки, лікування наркоманії в реабілітаційному центрі ефективніше, бо побудовано на принципі індивідуального підходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *