Методика вибору реабілітаційного центру

Алкоголізм і наркоманія – велика проблема сьогодення. Кількість людей, схильних до цих залежностей, зростає щодня. І тому, вкрай важливо для рідних залежної людини або самому пацієнту вміти правильно вибрати організацію, обходячи секти та інші сумнівні підприємства, в яких хворий проведе довгий час і, в ідеалі, позбудеться залежності назавжди і зможе почати жити по-новому.

Перш за все, звертайте увагу на комплексність лікування. Залежність – не просто хвороба, вона залежить від багатьох параметрів. Фізичний, моральний, духовний стан організму – до кожного аспекту повинен бути свій, індивідуальний підхід. Відповідно, стежте за тим, щоб реабілітація включала в себе всеосяжну терапію всіх параметрів.

Також, вибирайте реабілітаційні центри, в освіті докторів яких ви повністю впевнені. Переконайтеся в наявності дипломованих фахівців, лікарів, або хоча б психологів. Не довіряйте шарлатанам без освіти, яких, зважаючи на актуальність проблеми, стає все більше.

Скептично ставтеся до організацій, що пропонують свої послуги безкоштовно. Незалежно від фінансування, лікування в таких підприємствах рідко дає результат. Відсутність плати може говорити про кілька речей – персонал наймається з уже вилікуваних наркозалежних, які не мають освіти, або при центрі є якесь господарство, на якому працюють реабілітанти, або організація знаходиться на фінансуванні церкви.

Ну і звичайно не забувайте і враховуйте всякі дрібниці – місце розташування будівлі, що використовуються за медикаменти, відгуки людей, які вже лікувалися в центрі, та інше. Пам’ятайте – ви несете повну відповідальність або за себе, або за своїх рідних. Не довіряйте лікування сумнівним людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *