Рекреація

Рекреація в фізичній реабілітації

Необхідна умова повноцінного процесу реабілітації наркозалежного, засіб компенсації психологічної напруги, відновлення здоров’я і всебічного розвитку духовного світу людини, поряд з медикаментозною і психологічної терапією, використовують такий вид діяльності як рекреація.

Рекреація – діяльність людини, спрямована на відновлення здоров’я та працездатності шляхом активного відпочинку або істотна зміна стандарту поведінки.

З погляду наданого на людський організм ефекту, рекреація – це процес відновлення психофізичного балансу людського організму.

Оздоровча діяльність в відділеннях нашого центру, полягає в розробці і здійсненні безлічі розважальних, ігрових, оздоровчих, дозвіллєвих програм з метою відновлення сил, витрачених у процесі праці, усунення виробничої напруги, а також у необхідності підвищення освітнього та духовного потенціалу. У нашому центрі програма рекреації складається з культурно – масових заходів, відвідування кінотеатру і театру, ботанічного саду, відпочинку на природі, прогулянок, активних ігор та багато інших захоплюючих занять, які дають можливість відпочити і відновитися від повсякденних, психологічних і фізичних навантажень.

Рекреація та лікування наркоманії в Києві

Рекреаційна программа Генезис

recreation7

pohod1

pohod2

paint1

paint2

paint6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *