Реабілітаційний центр в Харкові «Вертикаль»

Центр психосоціальної реабілітації «Вертикаль» пропонує ефективну програму реабілітації та відновлення фізичного, психологічного, емоційного та соціального стану нарко-алкозалежних.  Задля того, щоб позбутися психологічного потягу до вживання потрібно насамперед виявити першопричину непереборної жаги змінити свідомість завдяки допоміжним речовинам та усунути наслідки хімічної залежності на всіх рівнях життєдіяльності.

Складання індивідуального плану терапії залежності – невід’ємна складова процесу реабілітації, адже кожна людина має свої індивідуальні особливості, котрі необхідно враховувати при проходженні курсу психосоціальної реабілітації. Анонімність – це принцип роботи фахівців реабілітаційного центру «Вертикаль», тому що ми поважаємо потребу людини в нерозголошенні особистих даних і зберігаємо конфіденційність інформації про історію хвороби. Ми гарантуємо анонімну допомогу нарко-алкозалежним при зверненні про допомогу в реабілітаційний центр «Вертикаль».

Умови проживання у реабілітаційному центрі

Комфортабельні умови проживання сприяють адаптації залежного до нової обстановки.

Спільне проживання в особистих апартаментах сприятливо впливають на формування довірчих взаємин між учасниками терапевтичної спільноти. Сумісний побут  допомагає набути навички відповідальності і працьовитості, покращує  комунікативні здібності та формує доброзичливе ставлення один до одного, здатність звертатися за допомогою, вміння самостійно вирішувати свої життєві труднощі без вживання речовин змінюючих свідомість.

Терапевтична спільнота

Терапевтична спільнота – це модель мікро-соціуму, де кожен учасник спільноти перебуває у формуванні адаптивного способу існування серед інших без вживання ПАВ. Завдяки груповій терапії люди позбавляються від проблем міжособистісного спілкування і вчаться шукати підхід один до одного, виявляти взаємодопомогу і надавати безкорисну підтримку людині, яка цього потребує. Терапевтичне середовище сприятливо впливає на формування позитивного самосприйняття і є основою довірчих відносин в колективі. Терапевтичне співтовариство дає можливість кожному члену групи зайняти активну лідерську позицію і спільно навчатися навичкам тверезого життя.

Реабілітаційна программа «12 кроків»

Програма духовного переорієнтування, яка вважається найефективнішою в світі при терапії хімічної залежності успішно реалізовується на практиці роботи реабілітаційного центру «Вертикаль».  Вона сприяє формуванню навичок глибокого самоаналізу та роботі над помилками завдяки поступовій співпраці залежної людини з фахівцями, а також завдяки самостійній роботі за програмою. Крок за кроком людина аналізує свій емоційний стан та психологічні зміни, робить самоаналіз своїх дій і набуває теоретичні знання та практичні навички протистояння психологічному потягу до вживання і старому способу життя.  Розвиток по сферам і робота за програмою “12 кроків” приносить позитивні зміни в життя залежних. Освітня програма – необхідна частина відновлення і реабілітації. Вона допомагає підвищити інтелектуально – мнестичний показник і розширити свій кругозір, навчиться вибудовувати причинно-наслідкові зв’язки і аналізувати свої дії.

Команда фахівців реабілітаційного центру

Професійна команда фахівців з хімічної залежності надасть комплексну допомогу для ефективного відновлення організму і психологічного стану нарко-алкозалежних людей. Взаємодія між резидентами і співробітниками реабілітаційного центру “Вертикаль” забезпечує позитивну середу для формування довірчих взаємин в колективі.

В команду фахівців входить нарколог-психіатр, який спостерігає за поліпшенням динаміки клієнтів центру на протязі проходження курсу реабілітації, психолог, який надає психологічну підтримку і проводить індивідуальні консультації та групові заняття, соціальний педагог, сертифіковані консультанти з хімічної залежності, які протягом курсу реабілітації надають моральну підтримку і допомогу в подоланні труднощів. Завдяки плідній співпраці фахівців і резидентів реабілітаційної програми збільшується рівень довіри і мотивації до тверезого життя.

Кінезіотерапія

Заняття лікувальною фізкультурою є обов’язковими в рамках програми відновлення. Відновлення фізичного стану та поліпшення загального самопочуття забезпечується завдяки спортивним заходам на свіжому повітрі, рухливим іграм та заняттям з особистим тренером в обладнаному спорт залі. Спільне проведення часу під час тренувань і занять лікувальною фізкультурою під наглядом спеціалістів не тільки поліпшить фізичну форму, а й служить дієвим методом формування командного духу та позитивної атмосфери в колективі. Помірні фізичні навантаження є відмінним способом поліпшення стану здоров’я і служать певною мотивацією для запобігання повернення до вживання наркотичних речовин чи алкогольних напоїв.

Банний комплекс

Оздоровлення організму за допомогою банного комплексу та басейну допомагає виведенню токсичних речовин з організму, підвищує імунітет, прогріває суглоби, активізує роботу внутрішніх процесів організму. Банний комплекс – відмінна можливість провести час з користю для здоров’я, розслабитися і позбутися від напруги і стресу. А спільне проведення часу в комплексі з банними процедурами – це відмінна альтернатива для залежних людей отримати розслабляючий ефект без психоактивних речовин.

Після реабілітаційна підтримка

Супровід резидентів після завершення курсу відновлення в стаціонарі включає в себе відвідування зборів терапевтичної спільноти, роботу з особистим консультантом, і спільну організацію дозвілля для того, щоб забезпечити психологічну підтримку залежним після реабілітації.

Програма відновлення в реабілітаційному центрі «Вертикаль» полягає в поступовому поверненні до життя в соціумі без вживання, допомагає повернути сенс життя і стати емоційно зрілою особистістю, вчить навичкам профілактики рецидиву і дає фундамент для самореалізації та самовдосконалення. Курс психосоціальної реабілітації та реадаптації допоможе поновити соціальний статус, поліпшити фізичну форму, подолати психологічні труднощі і сформувати систему принципів і життєвих цінностей для повноцінного життя без вживання наркотиків та алкоголю в майбутньому.

Якщо у Вас залишилися питання щодо діяльності реабілітаційного центру “Вертикаль”, телефонуйте на нашу Горячу Лінію:

 0 800 213 707 дзвінки з усіх телефонів по Україні – Безкоштовні.

12 thoughts on “Реабілітаційний центр в Харкові «Вертикаль»

 1. И я обратился в НЦ «Вертикаль», мало того, что я столкнулся с хорошим отношением, так еще и многое понял относительно этого коварного заболевания – алкоголизма. Я закодировался, вот уже как 3 месяц не пъю и не тянет. Главное, чтобы не допустить рецидива, не надо ходить не по барам, не проверять себя, потому что знаю, что если сорвусь, то начнется этот ад. И самое главное, когда мне трудно и бывает сложно, я всегда могу позвонить в ребцентр и мне подскажут, как выйти из этого состояния.

 2. Хочу поблагодарить реабилитационный центр за оказанную помощь по выводу из запоя. Имени называть своего я не буду, скажу только, что состояние было очень тяжелым. Эти ребята очень помогли мне, выйти из этого состояния, я уже признаюсь, вам не надеялся.

  Буквально за 5 дней я снова был как новенький, и решил в первый раз закодироваться. Все прошло настолько безболезненно, я был удивлен, что такое возможно.

 3. У меня есть семья, все, что надо человеку, но и иногда, примерно раз в месяц, у меня бывает тяжелое похмелье. Я сильно болею от этого. Обратившись в реабилитационный центр, я получил квалифицированную помощь по облегчению своего состояния, не выходя из дома. То, что можно получить такую услугу на дом, очень облегчает ситуацию.

  Я очень благодарен реабилитационному центру за помощь оказанную мне.

 4. Проходячи курс реабілітації в наркологічному центрі я отримав знання, як боротися з хімічною залежністю від психоактивних речовин. Мені була надана психологічна допомога. Зі мною працювали психологи, була проведена робота по моєму емоційному стану. Я відновився фізично, отримав знання в інтелектуальному розвитку, проходячи реабілітацію я придбав багато друзів і побачив життя в інших відтінках. Покращився духовний стан, я навчився спокійно переносити труднощі і простіше дивитися на життя.

 5. Хочу висловити подяку за теплий прийом. За те, що не відмовилися від мене після моїх “злетів”. Гарна, дружна група. Компетентні фахівці. Дуже сподобалися виїзди на футбол. Затишний будинок і відмінна домашня кухня: поправився, набрався сил. Непоганий спортзал,. Симпатичний дворик і сад. Став на шлях одужання і привів в порядок мізки. Дякую Богу, що потрапив саме сюди.

 6. Здравствуйте, меня зовут Валерий Игоревич, частный риэлтор, в профессии более 13 лет.
  Я пил много лет, пока это не начело вредить моей работе. Я начал терять заказы, от меня отдалилась семья. Я обратился в реабилитационный центр в Харькове Вертикаль, где мне помогли обрести свободу от пагубной привычки.

 7. Висловлюю щиро подяку всій команді РЦ «Вертикаль» за величезний і безцінну працю в допомозі залежним людям.

 8. Я вдячний центру «Вертикаль» за друге життя, за чистоту і допомогу в моїй проблемі хвороби залежності, за можливість відчути свободу від наркоманії і побачити фарби життя. Спасибі всій команді ребцентру за допомогу, вклад в моє життя і життя моїх близьких матері і батька, на сьогодні у мене 26 місяців чистого часу і хороші відносини з моїми батьками і людьми в цілому. Мені подобається жити! Спасибі вам.

 9. Я пройшов курс реабілітації. Вдячний команді і фахівцям центру. Спасибі, що привели мене до тями. Я приїхав в жалюгідному стані. У розпачі і небажанні не жити, не вживати. Зараз я знову хочу жити. Мені є з чим порівнювати. Це була моя 5 реабілітація і тут робота проводиться трохи глубже- хоч часом і важкувато, але це мене загартовує.

 10. Дякую клініці і персоналу «Вертикалі»! За відмінну злагоджену роботу, турботу про пацієнтів, уважність, професіоналізм. Дуже приємна обстановка, як вдома. Кухня просто чудова. Величезне спасибі всьому персоналу!

 11. Хочу выразить благодарность центру Вертикаль за предоставленный второй шанс на нормальную жизнь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *