Проблема – алкогольна залежність

Чому алкогольна залежність – це проблема? Діти, підлітки, дорослі, люди похилого віку в тій чи іншій мірі вживають спиртні напої. Але у деяких є схильність до виникнення залежності, наслідки якої можуть призвести до захворювань: інсульт, інфаркт, цукровий діабет та інші серйозні смертельні хвороби.

Якщо ви потрапили в пастку алкоголізму, не можете зупинитися після випитої пляшки пива і вживаєте більш міцні спиртні напої, якщо вам знайомий стан похмільного синдрому, звільнення з роботи на тлі зловживання алкоголем, розлучення або щоденні скандали в родині, то вам потрібна допомога фахівців.

Якщо ви вже не одноразово намагалися кинути пити самостійно, але ваші спроби не увінчалися успіхом, якщо ви проходили детоксикацію в наркологічному диспансері або кодувалися, але так і не змогли відмовитися від алкоголю, вам знадобитися пройти курс реабілітації від алкогольної залежності.

Реабілітація кардинально відрізняється від медикаментозних методів лікування алкоголізму. В першу чергу, при складанні індивідуального плану відновлення від алкогольної залежності враховується стадія залежності, стаж вживання і наслідки алкоголізму на всі сфери життя: біологічну, психологічну, соціальну, моральну.

Хронічний алкоголізм виліковний, якщо звернутися за допомогою в реабілітаційний центр. Команда фахівців: нарколог, психолог, соціальний педагог, консультанти, які мають особистий досвід відновлення від алкоголізму, допоможуть вам розібратися в причинах патологічного потягу до вживання алкоголю і усунути наслідки на фізичному рівні.

Без кваліфікованої допомоги ви не зможете контролювати вживання алкоголю і не зможете кинути пити в домашніх умовах.

Перевага реабілітації в тому, що процес відновлення ділитися на кілька етапів. Первинно – це консультація нарколога-психіатра для позбавлення від похмільного синдрому і виведення токсичних речовин з організму. Надалі – комплекс заходів, які спрямовані на формування навичок тверезого життя.

Групова терапія і індивідуальні консультації необхідні для подолання психологічних труднощів, які можуть бути причиною потягу до вживання. За допомогою інших членів терапевтичної спільноти ви навчитеся взаємодіяти з оточуючими людьми, довіряти, слухати і чути, поважати інших, розпізнавати кордони і правильно вибудовувати взаємини з людьми.

Програма «12 кроків» допоможе вам поліпшити навички самоаналізу, і ви зможете самостійно аналізувати свої думки, почуття, контролювати свій емоційний стан.

Після реабілітаційний супровід дозволить вам безпечно адаптуватися до старого середовища, уникаючи стресових ситуацій і тригерних місць. Ви зможете працевлаштуватися і налагодити взаємини з сім’єю, поступово відновите соціальний статус і повернетеся до звичного режиму дня без потреби у вживанні алкоголю.

Тільки комплексний вплив на алкогольну залежність позбавить вас від психологічного бажання пити. Ви придбаєте навички тверезого життя, навчитеся запобігати кризовим стану і знаходити безпечний вихід з стресових ситуацій. Завдяки реабілітації ви позбудетеся від бажання вживати спиртні напої і зможете реалізувати себе як особистість в соціумі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *