Лікування наркоманії та алкоголізму

Наркологічна клініка Генезис пропонує ефективні програми лікування та реабілітації для людей з наркотичною залежністю. Лікування наркоманії та алкоголізму реабілітаційний центр проводить використовуючи запатентовану програму, яка на практиці продемонструвала свою ефективність, допомогла в досягненні поставлених цілей в наданні наркологічної допомоги, реабілітації та ресоціалізації залежних від алкоголю та наркотиків.

Якщо Ви, або ваша близька людина перебуваєте в залежності від наркотичних речовин, і потребуєте наркологічну допомогу або підтримку фахівців – зверніться в наш наркологічний реабілітаційний центр в Львові. Лікування наркоманії та алкоголізму – складний і трудомісткий процес, тому самому, без залучення фахівців в області реабілітації, з цією проблемою впоратися складно. Звернувшись за допомогою до нас, Ви значно підвищите свої шанси на одужання, шанси на здорове і щасливе життя.

Міжнародний досвід

Наш реабілітаційний центр співпрацює з міжнародними наркологічними асоціаціями, тому ми використовуємо не тільки свій багаторічний досвід, а й досвід іноземних фахівців (наркологічних клінік) і застосовуємо його в своїй роботі. У команду фахівців наркологічної клініки входять: наркологи, психологи, психотерапевти, психіатри, соціальні педагоги, фахівці з психологічної та фізичної реабілітації, консультанти з хімічної залежності, молодший медичний персонал, масажисти, фахівці з співзалежності та сімейної психології.

Перевірка на супутні наркоманії хвороби

Вживання наркотиків приносить колосальну шкоду всьому організму наркозалежного. Вживання наркотиків веде до сильного виснаження організму, ослаблення імунітету, втрати маси тіла і занепаду фізичних сил. Вживання наркотиків внутрішньовенно найнебезпечніше, оскільки більшість найнебезпечніших хвороб передається через кров, а майже всі наркомани колються в групах з кількох людей. Вони разом купують наркотики, колються різними шприцами із загальної дози, або всі одним шприцем. Найпоширеніші хвороби серед вживаючих наркотики – ВІЛ, зараження крові, гепатити, інші хвороби. Наша наркологічна клініка, при необхідності, надає допомогу в перевірці на супутні наркоманії захворювання і їх лікуванні.

Лікування наркоманії, як і лікування алкоголізму, наркологічний центр Генезис проводить у відділеннях наших клінік, розташованих в найбільших містах України – Харків, Одеса та Львів. У програму лікування наркоманії наркологічного центру “Генезис” входить комфортне проживання (4-х, 3-х, 2-х місні та одномісні VIP номери з кондиціонером і телевізором), спортивний зал для тренувань і проведення заходів з фізичної реабілітації, повноцінне харчування, психотерапія, водні процедури і комплекс інших заходів, спрямованих на поступове одужання залежного.

Наркологічний центр в Львові пропонує лікування наркоманії і алкоголізму, яке базується на таких принципах:

Добровільність

Тільки при усвідомленій згоді на лікування наркоманії і алкоголізму можна досягти бажаної мети.

Індивідуальність

Кожному пацієнту підбирається індивідуальне лікування наркоманії і алкоголізму, тому що кожен пацієнт – це особистість (наділена емоціями, своїм життєвим досвідом, вихованням, соціальним статусом) і у кожного різний фізичний і психологічний стан, показання та протипоказання.

Комплексність

Сьогодні існує безліч різноманітних наркологічних центрів реабілітації наркоманів і методів лікування наркоманії та алкогольної залежності. Це і 12-ти крокові програми, і трудові центри з підвищеною дисципліною, і центри реабілітації, відкриті церквою — де лікування грунтується на молитві і зверненні до Бога. Є й приватні клініки, які займаються тільки поліпшенням фізичного стану — тобто зняттям абстинентного синдрому (в народі – ломки). Набагато менше наркологічних центрів, які користуються комплексним підходом до лікування наркоманії і алкоголізму. І цей підхід виявляється кращим за інші. До такого виду установ відноситься і наша наркологічна клініка.

Що таке комплексний підхід лікування наркозалежності та алкоголізму? Підхід, в якому використовуються кращі методики психологічної та фізичної реабілітації, рекреації, деякі елементи 12-ти крокової програми. Підхід, при якому працюють справжні фахівці і професіонали своєї справи (доктора, психологи, реабілітологи), а не колишні залежні. Звичайно ж відвідує наркологічний центр і священик — для відновлення і розвитку духовної сфери особистості. У нашому наркологічному центрі реабілітації наркозалежних опрацьовуються всі сфери життя людини: психологічна, фізична, духовна, соціальна, трудова, емоційна. Проводяться заняття з сім’єю і близьким оточенням залежного. Приділяється велика увага одному з найважливіших етапів – етапу ресоціалізації та соціально – психологічного супроводу залежного. Головна наша перевага – це досвід і знання. Наші фахівці вже допомогли сотням залежних і їх сім’ям.

Конфіденційність

Нам важливо щоб людина, якій надається наркологічна допомога в нашому центрі, могла бути спокійною за свою репутацію. Конфіденційність поширюється не тільки на пацієнтів наркологічної клініки, а й на його рідних. Пацієнт має право самостійно приймати рішення про розголошення або нерозголошення такої інформації.

Лікування наркоманії та лікування наркоманів

Лікування наркоманії – вжиття заходів до припинення вживання наркотичних засобів назавжди. Наша програма лікування та реабілітації наркозалежних на практиці показала свою ефективніть. Ми знаємо як правильно проводити лікувальні заходи, які працюючі методи лікування використовувати. Ефективна реабілітація неможлива без комплексного підходу і повного проходження програми.

Наркологічна клініка Генезис – це комплексний підхід до лікування алкоголізму і наркоманії, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Фахівці наркологічного центру — досвідчений і кваліфікований персонал, їх знання та досвід дозволяє надавати наркологічну допомогу з високим ступенем ефективності. Це професіонали своєї справи, які здатні оперативно виявити і діагностувати залежність, провести терапевтичні процедури і мотиваційну роботу з пацієнтом.

Наша методика Лікування алкоголізму та наркоманії

Після курсу детоксикації та відновлення організму починається психологічний процес реабілітації за методикою, де використовуються психологічні тренінги, робота над духовним світом залежного, перебудова мислення і мотивація.

Результатом лікування є підвищення самооцінки, зміцнення впевненості в собі, знаходження сенсу життя. Лікування наркоманії за нашою методикою – усвідомлення шкоди від вживання алкоголю і наркотиків, і повна відмова від них.

Цикл занять, складений фахівцями спеціально для людей, вживаючих алкогольні напої і маючих з цим проблеми. Під час занять «точка тверезості» залежна від алкоголю людина, що знаходиться на лікуванні, отримує відповіді на питання, хвилюючі її найбільше. Під час занять залежний отримує знання про те, як кинути пити, як не почати питии знову, чому не виходило кинути раніше. Як жити без алкоголю, не відчуваючи себе обділеним. Чому було стільки невдалих спроб кинути пити.

Проходить опрацювання ситуацій високого ризику, симптомів зриву. Відстежується негативний вплив алкоголю на людину. Людина вчиться вести тверезий, здоровий спосіб життя. І радіти цьому новому, щасливому життю.

Заняття викладає системний підхід до визначення життєвих цілей, пріоритетів людини. Ці цілі у всіх різні, але заняття допомагає зрозуміти себе, і чітко сформулювати життєві цілі, показує, як досягати своєї мети. Як кожна людина може стати краще. Виділити для себе свої цінності. Розвинути в собі нові принципи, засновані на своїх цінностях. Причому мова йде не про зміну іміджу, а про справжні зміни, самовдосконалення по суті. Людина вчиться ефективно взаємодіяти з іншими людьми: з начальником, з підлеглими, з колегою, з чоловіком, з дружиною, з дітьми та друзями. Але найголовніше – вчиться ефективно управляти самим собою за допомогою набутих навичок.

Це заняття не дає простих рішень і не обіцяє миттєвих чудес. Будь які позитивні зміни потребують часу, роботи і завзятості. Але для людей, що прагнуть максимально реалізувати потенціал, закладений в них природою, заняття допоможе знайти відповіді на їхні питання про те, як прожити успішне і щасливе життя.

Фахівцями в області лікування наркоманії та алкоголізму вже давно доведено, що зрив – це не сам факт вживання наркотиків чи алкоголю, це процес. Зрив – це загострення хвороби, що розвиваючись безперешкодно погіршує життя і неминуче призведе до вживання, якщо його не зупинити. Багато фахівців вважають що зрив, як процес, буде у кожного одужуючого. Завдання цього заняття полягає в тому, щоб ознайомити пацієнта з процесом зриву. З почуттями, думками і вчинками, які супроводжують зривний процес. З відмовками, до яких вдаються залежні, обманюючи себе і оточуючих. З видами психологічного захисту. Опрацювати ситуації, які вже виникали у людини раніше і приводили до вживання, або можуть виникнути вперше. Як поводити себе вдома і в соціумі, щоб зберегти тверезість, вести здоровий та щасливий образ життя. Адже одужуючому потрібно бути готовим до будь-якого перебігу подій, мати знання і впевненість у власних силах, щоб вистояти в найскладніший момент.

Усе про хворобу хімічної залежності, її види, симптоми, хід розвитку. В ході занять людина отримує інформацію про негативний вплив кожного виду хімічних речовин на організм людини, мозок, спосіб життя, сім’ю, оточення, соціальний статус і на якість життя. У програмі буде розглянуто основні засади одужання, як вони допомагають одужуючому.

Під час проведення занять пацієнтові розкажуть про те, з чого починається залежність, якими бувають її види. Як розвивається хвороба хімічної залежності. Що таке тяга, за яким принципом вона працює, як з нею боротися. Ознаки пост-абстинентного синдрому (ПАС). Види ПАС. Як з ними справлятися. Опрацювання ситуацій високого ризику. Людина вчиться жити в тверезості. Вчиться, як вести повноцінне, щасливе життя без вживання психоактивних речовин.

Програма – медитація, на якій пропонується тема для обговорення. Тема містить в собі загальнолюдські принципи, цінності, ідеї. Суть заняття полягає в тому, що під час його проведення не ведучий розповідає задану тему, він лише контролює дотримання правил групи. А у кожного клієнта є можливість висловити свої думки і переживання, і разом з іншими прийти до висновку про важливість того чи іншого в житті людини. Головною метою заняття є концентрація уваги пацієнта на заданій темі. Це дає можливість людині навчитися концентруватися на певному почутті, події, принципі. Знаходитися думками «тут і зараз». Навчитися описувати свої думки і переживання. Справитися з страхом виступу на публіці і лаконічно висловлювати свою думку.

Програма-медитація, що прийшла до нас із зібрання АА. Проводиться одним з пацієнтів просунутого етапу програми або соціальним співробітником. У програмі пропонується тема для роздумів на кожен день, і кожен пацієнт може сказати свою точку зору з тієї чи іншої теми. У ній йдеться про те, що важливо для кожного в сьогоднішньому дні, як прожити цей день повноцінніше. Як приносити радість оточуючим, користь родині і суспільству. І про задоволення у процесі становлення нової, зрілої особистості, та багато інших глибоких і значимих для людей тем для роздумів.

Арт – терапія — це психотерапевтичний метод, що грунтується на творчому самовираженні особистості, і спрямований на зцілення психіки, самопізнання і самоактуалізацію. Для залежної людини творчість — одна з можливостей проникнути у свій внутрішній світ і пізнати себе. Вона звертається до кращих аспектів його душі, до найсвітліших, багатих і щирих. Коли людина пише, малює, ліпить з глини або виражає себе в інших видах мистецтва, це дозволяє їй розслабитися, розкритися і хоча б ненадовго опинитися в гармонії – гармонії з собою. Крім того, творчість є ефективним методом по зціленню психіки, що так важливо при хворобі наркотичної залежності чи алкоголізму. Всі внутрішні емоції під час терапії не придушуються і не витісняються в підсвідомість, а перетворюються в експресивні образи. Творчість є своєрідною мовою символів, розуміючи яку можна навчитися бачити і розуміти свої страхи, потаємні бажання, нездійснені мрії і внутрішні конфлікти. Через форму і колір внутрішні переживання вивільняються набагато простіше і природніше, ніж при вербальному спілкуванні. Виносячи їх на поверхню і переживаючи повторно, ми позбавляємося від того, що нам не потрібно.

Таким чином арт – терапія є хорошим засобом аналізу психологічного стану людини. Малюнок, скульптура або написаний текст надають психологу багатий матеріал для аналізу, спираючись на який він зможе допомогти клієнту, розуміючи на що слід звернути увагу в консультації.

Основне завдання гештальт – терапії в тому, щоб допомогти людині якомога більш глибоко усвідомити свій внутрішній світ (власні почуття, емоції, потреби, розумові процеси, бажання, тілесні відчуття) і зовнішній світ (навколишню дійсність, відносини між людьми та ін.). Все це дозволить людині стати цілісною і гармонійно розвиненою особистістю. Однак гештальт-терапія не прагне досягнення швидких результатів, оскільки потрібно розуміти, що без набуття досить високого рівня усвідомленості, всі швидко досягнуті поліпшення в психологічному стані людини виявляться лише тимчасовими.

У ході практики гештальт – терапії людина вчиться позбавлятися від різних невротичних симптомів, свідомо вибирати власну поведінку і жити наповненим і усвідомленим життям. Щоб більше не залежати від думки і впливу інших людей, та самому не вести маніпуляцій з іншими. Людина вчиться бути справжньою і щирою. І найважливіше чим ця методика заслуговує на увагу — тим що терапевт не вносить якийсь сенс у дії і почуття людини, а дозволяє йому самому, в ході усвідомлення, зрозуміти їх значення і зробити правильні висновки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *