НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ПОЗИТИВ»

Коли зловживання наркотиками затьмарює надію, важко зрозуміти, куди звернутися. У цей критичний момент наша привітна клінічна команда і спеціалізований персонал в НЦ «Позитив» готові мотивувати, надихнути і підтримати вас у вашій боротьбі за подолання алкоголізму і наркоманії.

Наркологічний центр «ПОЗИТИВ» допоможе повернути вам натхнення. Ми знаходимося в числі кращих реабілітаційних центрів по боротьбі з алкоголізмом і наркоманією в Україні, визнаних за досягнення наших фахівців в області психотерапії, на основі фактичних даних і за високий показник успішного одужання від залежності. Як головний центр лікування алкоголізму і наркоманії, ми виступаємо за клінічне вдосконалення та інноваційні методи лікування. Будучи гордої частиною нашої спільноти в Україні, ми разом з нашими лікарями, психологами і консультантами надаємо кваліфіковану і співчутливу допомогу. Але, перш за все, ми підтримуємо наших пацієнтів, які мотивують і надихають нас лікувати людей щодня.

РОЗТАШУВАННЯ ЦЕНТРУ: ЛІКУВАННЯ З КРАСОЮ ПРИРОДИ

Розташування наркологічного центру «ПОЗИТИВ» пропонує мир, спокій і сучасне лікування наркоманії далеко від спокус міського життя. Наркологічний центр «ПОЗИТИВ» розташований в передмісті Харкова, має власну територію з футбольним і волейбольним полями, поруч розташована мальовнича долина з озером. Безтурботність оточення природою на великій площі допомагає зцілити розум, тіло і дух.

ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОГРАМА: ДОСЯГАЙ ВЕЛИКОГО ПРОГРЕСУ, ЗАЛИШАЮЧИСЬ ЗНАЧУЩИМ.

Програма реабілітації пропонує невеликі сеанси групової терапії для стимулювання емпатії і турботи в сприятливій і неупередженої середовищі. Основним фактором високого успіху «Реабілітації від алкоголізму наркоманії» в НЦ «ПОЗИТИВ» є той факт, що ми обмежуємо наші малі групи до 12 осіб. Збереження наших програм невеликими і приватними перешкоджає встановленню інституційного мислення і пропонує більш розслаблену і гостинну обстановку.

ПСИХОТЕРАПІЯ ПОКАЗАННЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ

У реабілітації від наркоманії ми використовуємо психотерапію, засновану на фактичних даних, для лікування наркоманії, що допомагає пацієнтам освоїти здорові навички боротьби з залежністю, щоб зберегти тверезість. Наша програма психотерапії «ПОЗИТИВ» в першу чергу спрямована на лікування залежної поведінки. Одночасно з цим процесом психотерапія також використовується для виявлення і лікування основних емоційних і психологічних проблем, які можуть сприяти розвитку залежності.

Більше 65% людей з розладами, пов’язаними з хімічною залежністю, також самостійно приймають ліки від депресії, тривоги, травматичного стресу, горя або інших психологічних або психіатричних захворювань. Наша програма «ПОЗИТИВ» призначена для лікування як залежної поведінки, так і таких супутніх розладів.

АЛЬТЕРНАТИВНІ ТЕРАПІЇ: У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ.

Незважаючи на те, що психотерапія, заснована на фактичних даних, важлива для нашої програми лікування залежності, вона не може бути єдиною в наркологічному центрі «ПОЗИТИВ». Ми використовуємо широкий спектр альтернативних методів лікування, які допомагають посилити клінічні методи лікування залежності та роблять кожен день, проведений з нами, цікавим і корисним. Ця програма включає в себе спорт, ЛФК, медитацію, медитацію на усвідомленість, голковколювання, релаксаційну терапію, креативну арт-терапію та ритуали зцілення. Ці дії допомагають відновити тіло, розум і душу. І хоча ці практики не можуть вилікувати вас від алкоголізму або наркоманії, вони можуть наділити вас здоровою і повністю індивідуальної силою і духом, які допоможуть вам справитися з повсякденними життєвими стресами і тривогами корисним конструктивний спосіб, а не займатися самолікуванням наркотиками або алкоголем.

ХАРЧУВАННЯ В ЦЕНТРІ: НУТРИТИВНА ТЕРАПІЯ

У реабілітаційному центрі ми розуміємо важливість правильного харчування і збалансованої дієти, щоб допомогти вам швидше вилікувати вас від алкоголізму або наркоманії. Оскільки відновлення вимагає здорового тіла і розуму, наркологічний центр «ПОЗИТИВ» прагне до правильного харчування.

Наш дієтолог допомагає розробляти різноманітні корисні та поживні плани харчування. Він може призначити вам режим харчування, який допоможе вам уникнути тяги і відновити неврологічне здоров’я, що сприяє одужанню від залежності.

ВІДНОВЛЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ: РЕКРЕАЦІЙНА ТЕРАПІЯ

Програма реабілітації наркоманів допомагає вам підтримувати здоровий спосіб життя, надаючи консультації та підтримку по завершенні вашої програми. Пошук нових і корисних способів впоратися зі стресом і розслабленням є важливою частиною одужання від наркоманії, і ми пропонуємо багату розважальну програму, доступну кожному з різними фізичними здібностями і інтересами резидента Наш директор по відпочинку, сертифікований персональний тренер, організовує різні сезонні заходи на свіжому повітрі і фітнес-програми, які зцілять тіло, а також розум і дух. Рекреаційна терапія допомагає повернути вас до ваших минулим інтересам, занять і захоплень, які були втрачені під час наркоманії.

У нас також є футбольне та волейбольне поля, банний комплекс, щоб ви могли насолодитися часом на відкритому повітрі. Наша діяльність буде також організовувати майстер-класи по ремеслу, навчання навичкам роботи на комп’ютері та багато чому іншому, щоб ви могли повернути або заново запалити ту творчу іскру, яка була пригашена під час наркоманії. Територія наркологічного центру «ПОЗИТИВ» відрізняється великим відкритим простором, повним зелені, і в декількох кроках від озера, яке допоможе вам насолодитися красою природи, сприяє відпочинку, розслабленню і одужання.

НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ПОЗИТИВ»: ЗОБОВ’ЯЗАННЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ми вважаємо, що конфіденційність має першорядне значення для успішного одужання віднаркоманії. Ми розуміємо наскільки важливо зберігати індивідуальні особисті дані і кордони наших пацієнтів, надаючи виключно їм самим розпоряджатися інформацією про власне здоров’я.

ЯКНАЙШВИДШЕ ВІДНОВЛЕННЯ: ДЕТОКС СЕРВІС

Першим кроком у відновленні від залежності є детоксикація. Фізичні симптоми і період відміни варіюються в залежності від зловживання наркотиками, тривалості і ступеня тяжкості алкоголізму або наркоманії. Детоксикація – це не тільки порятунок організму від цих «токсинів», а й відновлення нейрохімічного стану мозку, який змінився через зловживання алкоголем або наркотиками. У детокс-центрі наркологічного центру «ПОЗИТИВ» ми тісно співпрацюємо з нашою командою фахівців з лікування наркоманії, щоб надати вам співчуваючий догляд, підібравши програму детоксикації, яка найкраще підходить для вас.

Призначення контролюються і підтримуються нашими медперсоналом на місці. У певних випадках ми використовуємо медичні засоби, щоб зробити процес набагато простішим і безпечнішим. Алкогольна абстиненція контролюється з медичної точки зору, і ліки призначаються для усунення ризику судом і інсульту. Ми вживаємо всіх заходів для того, щоб цей перший важливий етап на шляху до одужання від наркоманії був зручним і безпечним.

ЛІКУВАННЯ ЗАЛЕЖНОСТІ: ТЕРМІНИ ОДУЖАННЯ

Одужання від наркоманії в нашій реабілітації наркоманів дає вам час зосередитися на найважливішу людину: ВАС. Для успішного одужання від наркоманії Центр реабілітації наркоманів «ПОЗИТИВ» допоможе вам вивчити і виявити першопричини вашої наркоманії. Ми навчаємо новим і здоровим стратегіям виживання і даємо вам інструменти, що дозволяють успішно жити відповідно до вимог і обов’язками повсякденному житті без наркотиків. Найкраще тимчасово покинути своє оточення, тому що вам потрібно на 100% зосередитися на відновленні залежно без спокус і відволікаючих чинників. Щоб задовольнити різноманітні потреби наших пацієнтів, ми пропонуємо програми по лікуванню наркоманії з різною тривалістю. Це час і місце, де вам потрібно зосередитися на найважливішій людині: ВАС.

ЕТАПНІСТЬ І ПОСЛІДОВНІСТЬ: ПОСТЛІКУВАЛЬНИЙ СУПРОВІД

Програми лікування наркозалежності можуть тривати різний час. Завершення програми реабілітації наркоманів швидше за все буде успішним, але без ефективного подальшого догляду на місці повернення додому становить небезпеку ризиком повернутися до старих звичок. Індивідуальний постлікувальний план забезпечує безпеку і підтримку, необхідну для поновлення і зміцнення інструментів і методів, що застосовуються в реабілітації. Хоча подорож в реальний світ може бути приголомшливим; одужання – це зміна способу життя і прихильність, які не закінчуються через місяць в реабілітаційному центрі для залежних.

5 thoughts on “НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «ПОЗИТИВ»

  1. Мои родственники обратились в реабилитационный центр “Позитив” в конце 2019 года. Я сильно подсел на аптечные наркотики, моя жизнь превратилась в сплошную проблему – денег не хватало, приходилось прибегать к аморальным поступкам. За пять месяцев реабилитации я восстановил здоровье, стал налаживать отношения с родными, начал заниматься в спортзале. Хочу выразить благодарность центру реабилитации “Позитив” за оказанную помощь.

  2. Спасибо реабилитационному центру Позитив за помощь в преодолении алкоголизма. За три месяца реабилитации я восстановил свое здоровье и семейные отношения. Можно сказать – начал новую жизнь.

  3. У 2013 році Управління ООН з наркотиків та злочинності обрало Україну серед 24 країн, що потребують першочергової допомоги через високий рівень вживання ін’єкційних наркотиків та поширеність ВІЛ серед тих, хто вживає такі наркотики. Неофіційна статистика нараховує в Україні близько 500 000 наркозалежних. Наркозалежними людьми здійснюється до 80% всіх вуличних злочинів. А 22% відсотки людей, що вживають наркотики ін’єкційним способом заражені ВІЛ. Ріст наркоманії зараз різко зростає – п’ята частина наркозалежних школярі, а 50% – молодь до 30 років. Словами не передати цей критичну тенденцію. Облиште ілюзії, ваша безпека та спокій рідних тільки у наших руках.

    Ми громадська організація “АМС”, яка створена з метою об’єднання зацікавлених осіб для боротьби з наркоманією. В умовах розбудови нової сильної України потрібні тверезі, люблячі свою Батьківщину люди. Шкідливі звички спустошують людей та руйнують економіку країни. Здоровим зараз бути модно, великого значення набуває організація доззвілля молоді і дітей. Для цього необхідно ширше і активніше використовувати спортивні майданчик і зали, а саме: частіше організовувати культурно-виховні і оздоровчі заходи: спартакіади, конкурси олімпіади тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *