Лікування тривожних станів

Тривожні стани

Реабілітаційний центр надає допомогу не тільки людям, які мають пристрасть до алкоголю чи наркотиків, але і тим, хто страждає від тривожних станів або депресії з не просто короткочасним станом тривоги, а постійним і тривалим занепокоєнням, яке не пов’язане зі стресовою ситуацією.

З точки зору фізіології лікування тривожних станів полягає в тому, щоб знизити симптоми активації вегетативної нервової системи, так як тривога з’являється через вплив певного подразника або ситуації. Небезпека даного розладу полягає в тому, що почуття тривоги призводить до невпевненості в своїх силах і неможливості збільшити кількість соціальних контактів через гострі панічні. У результаті хронічний тривожний розлад призводить до стрімкої соціальної дезадаптації хворого (можлива втрата працездатності).

Ознаки тривожних станів

До психічних симптомів можна віднести: тривогу, зайве занепокоєння, постійну напруженість і дратівливість, нервові зриви, погіршення пам’яті і зниження концентрації уваги, безсоння, страхи. До соматичних симптомів відносяться: часте серцебиття, пітливість долонь, першіння в горлі, біль у грудях і животі, діарея, нудота, непритомність і запаморочення, здригування і м’язові скорочення, часте сечовипускання, хворобливі відчуття в м’язах, імпотенція і зниження лібідо.

Якщо розлад набув хронічну форму, то у хворого може розвиватися депресія,  погіршуючи стан.

В центрі працюють досвідчені лікарі-психіатри, які надають послуги людям різних категорій. Застосовуються новітні розробки та методики в лікуванні даного розладу.

Головним достоїнством реабілітаційного центру є професіоналізм персоналу, відповідний вартості лікування. Тому, якщо ви хочете позбутися від алкогольної залежності, пристрасті до наркотиків, депресії або від будь-якої форми тривожного стану, звертайтеся до нас.

Наркологічна клініка в Києві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *