Лікування неврозів та депресії

Лікування неврозів

Спеціалісти нашого центру займаються лікуванням неврозів, неврозів нав’язливих станів та панічних неврозів. Ми застосовуємо такі методи лікування як медикаментозна терапія (якщо вона буде підібрана правильно, то  дасть 60 -70 % усього результату) та психотерапія, яка допомагає знизити тяжкі переживання. Застосовується психоаналіз і гіпноз. Пацієнт знаходиться під постійним наглядом, для нього створююється сприятлива, спокійна, доброзичлива обстановка.   Використовуються професійно підібрані, сучасні медичні препарати і найефективніші психотерапевтичні методики. Лікуванням займаються спеціалісти.

Лікування депресії

Не можна ставитися до депресії як просто до стану печалі і туги, насправді – це захворювання, причому серйозне. Легка її форма характеризується підвищеною стомлюваністю, появою апатії, помірним зниженням інтересу до раніше улюбленої роботи та іншими симптомами.

У разі наростаючої депресії  мають місце суттєві проблеми зі сном і апетитом. Закрившись у своїх переживаннях людина, перестає активно рухатися, з’являються розлади у статевій сфері. Також невід’ємними союзниками депресії є ідеї самознищення і самозвинувачення.

Важка форма депресії супроводжується повною втратою здатності керувати собою, що може нести вже загрозу життю людини. З депресії краще вибиратися без форсування подій, поступово, але і, не затягуючи зі зверненням до професіоналів у сфері психічного здоров’я. Щоб успішно лікувати депресію, потрібна комбінація всіх видів лікарської допомоги: соціальної терапії, психотерапії та психофармакології.

Помиляються ті хворі, хто думає, що якщо акуратно приймати ліки і відвідувати психотерапевтичні заняття, то депресія піде сама собою. Важлива активна участь самого пацієнта в процесі лікування. Спочатку це буває дуже складно, може здаватись що неможливо, але, знаходячи з кожним днем більше впевненості і сил, ви вступаєте в боротьбу з недугою і здобувати перемоги. Тому, якщо описане вище відноситься до Вас, або здається що щось з Вашим станом не так, Ви не можете радіти життю і насолоджуватись ним – телефонуйте і запишіться на консультацію.

Професійно проведена психотерапія і медичні препарати допомагають усунути хворобу швидко і ефективно. 

Реабілітаційний центр в місті Києві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *