Реабілітаційний центр в Харкові «ReaClinic»

Анонімне лікування наркотичної та алкогольної залежності в Харкові

В центрі реабілітації наркозалежних «ReaClinic» створені всі умови для комфотртного лікування. В нашому центрі лікування наркотичної та алкогольної залежності є все необхідне обладнання для проведення заходів з фізичної реабілітації. В центрі реабілітації є зимовий сад для відпочинку та проведення аутотренінгів протягом всього року. Комфортні душові кабіни, сауна, спортзал та масажний кабінет. Просторі одно, двох та п’яти місні кімнати для проживання пацієнтів.

В успішному процесі лікування наркозалежності та алкоголізму основним кроком є ​​власне рішення залежного пройти курс реабілітації. Центр лікування наркозалежних прийме будь-якого пацієнта, який поторебує допомоги фахівців.

Наркозалежний повинен бути готовий до того, що одужання займе досить багато часу, і доведеться провести в реабілітаційному центрі лікування наркоманії кілька місяців. Зняття ломки – це лише початок шляху до повного відновлення, і на ньому не можна зупинятися. Медикаментозна терапія допоможе зняти абстинентний синдром, але вона не в змозі впоратися з психологічною залежністю. Повернення до повноцінного здорового способу життя неможливе без отримання лікування не тільки фізичного, а й психологічного. Реабілітаційний центр «ReaClinic» має в своєму розпорядженні кращих спеціалістів в області психології і наркології, які допоможуть позбутися від наркотичної залежності та алкоголізму. При рішенні звернутися в центр лікування наркозалежних в Харькові, не варто тягнути час. Пам’ятайте, чим раніше Ви звернетеся за допомогою, тим більше у Вас шансів повернутися до повноцінного, нормального, здорового життя.

Як проходить лікування наркоманії в Харкові. Після проходження детоксикації організму починається запатентований курс реабілітації. Цей курс дасть можливість позбавитися від наркозалежності, закріпити результат назавжди, підготує пацієнта до нового життя в здоровому суспільстві.

У центр лікування наркозалежності в Харкові дуже часто звертаються рідні наркозалежного. У цій ситуації кваліфіковані психологи реабілітаційного центру допоможуть переконати залежного в необхідності проходження реабілітаційного курсу. Також психологи проконсультують родичів, пояснять, як правильно спілкуватися з залежною людиною, як мотивувати її на лікування наркоманії або алкоголізму.

Фахівці цетру реабілітації почнуть роботу, в ході якої виявлять особливості кожного пацієнта, побудують індивідуальну програму реабілітації, навчать справлятися з життєвими проблемами, не вдаючись до вживання наркотиків або алкоголю. Результат лікування залежить не тільки від роботи ценру реабілітації, але і від родичів, які повинні продовжувати підтримувати залежного як під час лікування, так і після, показати, наскільки важлива людина в їхньому житті.

Результатом спільної роботи сім’ї і фахівців реабілітаційного центру буде одужання і щасливе життя колишнього пацієнта, вільного від наркотичної залежності або алкоголізму.

Якщо у вас залишились питання з приводу лікування наркотичної залежності та алкоголізму, зв’яжіться з нами за номером телефону: (0 800) 215-431, або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button0800 215 431