Лікування наркоманії. Історія

Лікування наркоманії. Як це було

Як не парадоксально, але лікування наркоманії і алкоголізму призвело до появи все більшого числа наркотиків. Спостереження вчених підтвердили той факт, що лікування проводилось не завжди правильно, а іноді ще й погіршувало стан пацієнта.

Лікування опієм та морфієм

В англійських газетах в 1814 року було опубліковано статтю, в якій описувалося успішне лікування алкогольної залежності за допомогою куріння опіуму. Дане відкриття дозволило “успішно” лікувати алкоголізм понад тридцять років. Але як виявилося — опіум — теж наркотик, який викликає залежність. Дослідження тривали, і з опію виділили морфін, і вже лікували алкоголізм та наркоманію морфієм. Але як виявилося — він теж викликає залежність.

Лікування героїном

Лікування наркоманії та алкоголізму на цьому не зупинилося, і вчені компанії BAYER відкрили новий препарат. Він позиціонувався як препарат для лікування наркоманії нового покоління, який замінить морфій, не викликаючи при цьому залежності. Цей препарат називався героїн. Протягом чверті століття наркоманію лікували героїном, героїном лікували навіть кашель, поки не зрозуміли, що героїн теж викликає залежність.

Лікування метадоном

Лікування наркоманії продовжили проводити метадоном. Але теж виявилося — метадон не лікує. Лікування від наркоманії метадоном створило ще більше проблем — абстинентний синдром при вживанні метадону триває набагато довше, ніж при вживанні героїну. Лікування наркоманів від метадонової залежності проходить набагато складніше.

Вчені відкривали нові ліки, проводили лікування наркоманії, але ці препарати виявлялися не здатними впоратися з залежностями, а найчастіше ще й виявлялися такими ж наркотиками. Лікування за допомогою інших наркотиків також не дало позитивних результатів. Лікування наркоманії зайшло в глухий кут, і багато фахівців заявляли, що поки ще не навчилися її лікувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *