Реабілітаційний центр в Одесі

Лікування наркотичної залежності та алкоголізму в місті Одеса

Відкрився новий реабілітаційний центр, спрямований на лікування наркотичної залежності та алкоголізму в місті Одеса. Лікування наркоманії в Одесі здійснюється в умовах 3х поверхового котеджу з сауною і басейном, ванною для гідромасажу, спортивним залом для тренувань. Всі кімнати обладнані кондиціонерами. У відділенні створена сприятлива атмосфера для лікування алкоголізму і реабілітації наркозалежних. Група пацієнтів створює тепле і доброзичливе терапевтичне співтовариство, яке допоможе залежним відчувати себе набагато комфортніше серед таких – же людей, які вирішили змінити своє життя на краще. Створена нашими фахівцями атмосфера додасть мотивації для роботи над собою.

Наркологічна клініка в місті Одеса

Наркологічна клініка в місті Одеса перевагу віддає комплексному підходу – лікування наркотичної залежності та алкоголізму проводиться по всіх сферах, ураженим наркотиками і алкоголем: психологічної, фізичної, духовної та соціальної. Так само робота проводиться з рідними залежних – для подолання співзалежних відносин. Все це стає можливим завдяки злагодженій роботі колективу фахівців, в який входять: нарколог, психолог, реабілітолог, сімейний психолог, консультанти по хімічній залежності, фахівець з співзалежних відносин і молодший медичний персонал.

Якщо у Вас або Ваших близьких проблеми з алкоголем або наркотичними речовинами – не впадайте у відчай, знайте, що є люди, які можуть Вам допомогти і зробити це професійно. Зверніться в наш новий реабілітаційний центр лікування алкоголізму та наркотичної залежності в Одесі. Ми будемо раді надати допомогу всім, хто її потребує.

Зняття ломки, детоксикація організму в Одесі

Лікування наркоманії і реабілітація в наркологічному центрі в Одесі – це можливість побороти страшний недуг, який можна назвати чумою 21 століття. Можливість пройти курс детоксикації, для виведення залишків наркотиків або алкоголю з крові і продуктів їх розпаду. Швидко і безболісно зняти ломку і абстинентний синдром (для цього ми використовуємо нові і якісні медичні препарати, призначені для зняття ломки, що не завдають шкоди здоров’ю пацієнта, і не викликають залежності). У нашому центрі лікування наркотичної залежності та алкоголізму в Одесі можна пройти курс відновлення здоров’я, психологічного та фізичного стану. Отримати всю необхідну допомогу фахівців, таких як: нарколог, психолог, психотерапевт, психіатр, соціальний педагог. Поспілкуватися з такими ж видужуючими людьми, щоб обговорити свої проблеми і отримати пораду від людей, які вже впоралися з цим захворюванням.

Лікування наркоманії в місті Одеса

Лікування наркоманії в Одесі в нашому центрі реабілітації для наркоманів і алкоголіків – це лікування за запатентованою, авторською методикою реабілітації та соціальної адаптації залежних. Це допомога висококласних фахівців з багаторічним досвідом роботи в сфері лікування наркоманії і алкоголізму. Це лікування залежності від алкоголю, канабіола, метадону, героїну, опіуму, морфіну, амфетаміну, солей, токсикоманії.

З нашим досвідом роботи і знаннями ми прекрасно розуміємо, як має проходити лікування, наскільки комфортно повинно бути нашому пацієнту для успішного лікування наркоманії і алкоголізму. Для цього ми і намагаємося створити комфортні умови проживання і все для того щоб наш пацієнт ні в чому не потребував на етапі лікування. Ми знаємо, як допомогти близьким залежного, які вже ні в що не вірять. Як повернути їх віру в рідного їм людини. Ми допоможемо не тільки повірити, але і підтримати його, допомагати на складному шляху становлення нової особистості. Для цього в нашому центрі реабілітації в Одесі проводяться групи для родичів і близьких залежної людини. Адже лікування у нас комплексне – це зачит, що в процесі реабілітації ми торкаємося всі сфери життя людини і залучаємо до його одужання всіх небайдужих йому людей (батьки, діти, подружжя, брати, сестри, друзі). Ми працюємо з усім його близьким оточенням.

Соціальна адаптація в Одесі

Ще одним дуже важливим моментом в лікуванні наркоманії і алкоголізму є соціальна адаптація після виписки з реабілітаційного центру. Соціальна адаптація – це відновлення втрачених соціальних зв’язків і налагодження нових. Це налагодження відносин з близькими людьми вже вдома. І на цьому етапі ми підтримуємо нашого клієнта і допомагаємо йому подолати деякі бар’єри і складності. Адже без підтримки наших фахівців, пацієнту, буде важко відразу після виписки зі стаціонару.

Центр лікування наркоманії і алкоголізму в Одесі:

• Кваліфікована допомога.

• Детоксикація організму.

• Зняття ломки вже в перший день.

• Командна робота (нарколог, психолог, фахівець з фізичної реабілітації, соціальний педагог), а не роботу одного фахівця.

• Збалансоване 4-х разове харчування.

• Можливість провести лабораторні дослідження.

• Комфортні умови проживання.

• Цілодобова підтримка пацієнта і його близьких.

• Безболісний курс виведення (детоксикація), пацієнт не буде відчувати ломки.

• Соціальна адаптація за підтримки центру.

• Групи для родичів.

• Лікування за авторською методикою, яка вже зарекомендувала себе в Україні і за кордоном:

  • лікування амфетамінової залежності;
  • лікування героїнової залежності;
  • лікування метадонової залежності;
  • лікування сольової залежності;
  • лікування токсикоманії;
  • лікування алкоголізму;
  • виведення із запою, кодування, підшивка.

Якщо у вас залишились питання з приводу лікування наркотичної залежності та алкоголізму в Одесі, зв’яжіться з нами за номером телефону: (0800)215-431, або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *