Реабілітаційний центр у Львові

Анонімне лікування наркотичної залежності у Львові

Анонімне лікування наркоманії в місті Львів — це відновлення фізичного та психічного здоров’я, працездатності і соціальних зв’язків, порушених в результаті вживання наркотичних речовин, включаючих в себе комплекс медичних, соціальних психологічних і духовних заходів. Потрібно розуміти, що наркотична залежність — це серйозне, смертельне захворювання, що зачіпає всі сфери життєдіяльності людини. Лікування наркоманії в наркологічній клініці в місті Львів дозволить усунути не лише фізичну залежність,  а й психологічну, соціальну та духовну.

Наші пацієнти, пройшовши повний курс реабілітації, мають можливість жити повноцінним, щасливим життям. Разом зі співробітниками центру вони вирішують проблеми з навчанням, роботою, сім’єю. Співробітники реабілітаційного центру допомагають знайти колишньому залежному своє місце в соціумі.

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Львові працює за високоефективною запатентованою програмою, яка успішно застосовується по всій Україні для лікування залежності від наркотиків. У реабілітаційному центрі у Львові наркозалежним допомагають зняти токсикацию організму, допомагають впоратися із залежністю на фізичному і психологічному рівні.

Лікування наркоманії  — це не просто зняття ломки або проходження короткого курсу детоксикації, це повний комплекс заходів щодо соціальної адаптації, реабілітації та соціально-педагогічного супроводу наркозалежних, без яких лікування наркотичної залежності виявляється просто марним, оскільки після зняття абстинентного синдрому залишається багато станів і ситуацій, з якими потрібно допомогти людині впоратися — це психологічна залежність і емоційні розлади. Депресивний стан, відсутність впевненості в собі, психологічна тяга до наркотиків і алкоголю — ці стани не дадуть людині можливості вести здорове життя після відмови від наркотичних засобів. Лікування наркотичної залежності у Львові направлено на усунення всіх цих станів.

Лікування наркоманії проводиться в затишному котеджі, де з наркозалежними займаються психологи, фахівці з фізичної реабілітації, наркологи, які допомагають поліпшити психологічний стан залежного. Завдяки постійній допомозі фахівців наркозалежні люди отримують підтримку. Звернувшись в реабілітаційний центр у Львові, пацієнти отримують комплексний підхід в лікуванні наркоманії і алкоголізму. Медикаментозна терапія поряд з елементами психологічної та соціальної, дозволяють відновити особистісні характеристики, повернути пацієнта до нормального життя. Одночасно зі спілкуванням з пацієнтом відбувається робота з співзалежними. Робота з близькими спрямована на підтримку залежного його сім’єю, оточенням, що робить процес реабілітації більш ефективним.

4 thoughts on “Реабілітаційний центр у Львові

  1. Пройшовши курс реабілітації, я б хотів відзначити: якісну і продуктивну роботу педагогічного складу (соціального педагога, психотерапевтів, психолога, арт-терапевта, професійна допомога консультантів і керівників, злагодженість роботи групи. Не можу випустити з уваги гарні умови проживання, і умови проходження реабілітації. Завдяки комплексній програмі я зміг краще проаналізувати своє минуле життя і нинішні проблеми моєї залежності. Збалансувати своє фізичне, емоційний і духовний стан. Провів роботу над помилками, з допомогою якої я побачив всю повноту своїх помилок. В реабілітаційному центрі я пробув 4 місяці. За цей час я відкрив для себе «АА» і їх 12 кроків, брав участь в групових заняттях по всій програмі, брав участь в житті групи, займався фізичним, інтелектуальним, духовним і емоційним розвитком. Все це змінило мої погляди на багато подій, що відбулися і відбуваються в моєму житті, змусило координально, змусило кардинально задуматися про життя в майбутньому і намітити конкретні цілі на найближче майбутнє і перспективу взагалі. Головне, я вирішив і почав змінюватися всередині себе і, найголовніше, побудував собі шкалу цінностей, де тверезість (життя без зривів) для мене на 1 місці.

  2. Дякую за те, що допомогли і поставили на істинний шлях одужання, відкривши мені очі на здоровий світ. Завдяки кваліфікованим фахівцям центру, мої думки стали тверезими і розсудливими. Я став налагоджувати відносини в родині, які тріщали по швах. Реабілітаційний центр дав надію не тільки мені, а й моїм близьким. Завдяки психологам і згуртованій групі я знайшов джерело своєї проблеми. Хочу висловити так же подяку консультантам, які були поруч і вдень і вночі. Надавали всіляку підтримку в скрутні і потрібні моменти.

  3. Мене звати Андрій, я радий, що я проходив лікування в клініці, у мене відкрилися очі на багато речей завдяки фахівцям. Мені приділяли багато часу, я розбирав різні ситуації, мені було дуже боляче, але я ріс через неї, я пройшов багато завдань, вичитував, отримував зворотний зв’язок, зі мною кожен день ділилися досвідом, мені було боляче визнавати що я наркоман, але я побачив себе, що витворяла зі мною залежність.
    Я вдячний цьому центру, що вчать і вчили жити. Я навчився і досі вчуся брати на себе відповідальність, зі мною діляться, як спілкуватися з людьми правильно.
    Я вдячний, що я в цьому житті не один, що з цією хворобою можна жити, завдяки всім фахівцям, які ведуть мене по одужанню, відчуваю себе як вдома.
    Мене тут вчать жити і проживати почуття, у мене величезну повагу до цього місця і фахівцям, які приділяють досі мені час і допомагають мені одужати.

  4. Дякую за допомогу реабілітаційному центру АМС у Львові. Я проходив лікування алкоголізму, в чому дуже допомогла програма 12 кроків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *