Реабілітаційний центр у Львові

Анонімне лікування наркотичної залежності у Львові

Анонімне лікування наркоманії в місті Львів — це відновлення фізичного та психічного здоров’я, працездатності і соціальних зв’язків, порушених в результаті вживання наркотичних речовин, включаючих в себе комплекс медичних, соціальних психологічних і духовних заходів. Потрібно розуміти, що наркотична залежність — це серйозне, смертельне захворювання, що зачіпає всі сфери життєдіяльності людини. Лікування наркоманії в наркологічній клініці в місті Львів дозволить усунути не лише фізичну залежність,  а й психологічну, соціальну та духовну.

Наші пацієнти, пройшовши повний курс реабілітації, мають можливість жити повноцінним, щасливим життям. Разом зі співробітниками центру вони вирішують проблеми з навчанням, роботою, сім’єю. Співробітники реабілітаційного центру допомагають знайти колишньому залежному своє місце в соціумі.

Реабілітаційний центр для наркозалежних у Львові працює за високоефективною запатентованою програмою, яка успішно застосовується по всій Україні для лікування залежності від наркотиків. У реабілітаційному центрі у Львові наркозалежним допомагають зняти токсикацию організму, допомагають впоратися із залежністю на фізичному і психологічному рівні.

Лікування наркоманії  — це не просто зняття ломки або проходження короткого курсу детоксикації, це повний комплекс заходів щодо соціальної адаптації, реабілітації та соціально-педагогічного супроводу наркозалежних, без яких лікування наркотичної залежності виявляється просто марним, оскільки після зняття абстинентного синдрому залишається багато станів і ситуацій, з якими потрібно допомогти людині впоратися — це психологічна залежність і емоційні розлади. Депресивний стан, відсутність впевненості в собі, психологічна тяга до наркотиків і алкоголю — ці стани не дадуть людині можливості вести здорове життя після відмови від наркотичних засобів. Лікування наркотичної залежності у Львові направлено на усунення всіх цих станів.

Лікування наркоманії проводиться в затишному котеджі, де з наркозалежними займаються психологи, фахівці з фізичної реабілітації, наркологи, які допомагають поліпшити психологічний стан залежного. Завдяки постійній допомозі фахівців наркозалежні люди отримують підтримку. Звернувшись в реабілітаційний центр у Львові, пацієнти отримують комплексний підхід в лікуванні наркоманії і алкоголізму. Медикаментозна терапія поряд з елементами психологічної та соціальної, дозволяють відновити особистісні характеристики, повернути пацієнта до нормального життя. Одночасно зі спілкуванням з пацієнтом відбувається робота з співзалежними. Робота з близькими спрямована на підтримку залежного його сім’єю, оточенням, що робить процес реабілітації більш ефективним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button0800 215 431