Лікувальна фізкультура

Лікувальна фізкультура в фізичній реабілітації

Про позитивний настрій та налаштування на цікаву, але довготривалу і виснажливу емоційну і психологічну роботу не може бути і мови, якщо людина почуває себе  слабкою або виснаженою. Провести детоксикацію організму- це ще не все. Потрібно відновити роботу всіх функцій організму, загартувати його, вивести його на певний рівень, підтримувати в тонусі, щоб можна було працювати розумово. Людина не зможе працювати, якщо почуватиме себе погано.

Лікувальна фізкультура виконує не тільки лікувальну, а й виховну функцію. Вона виховує свідоме ставлення до використання фізичних вправ, прищеплює гігієнічні навички, прилучає до загартовування організму природними факторами природи. У цьому ЛФК тісно стикається з педагогікою та гігієною. ЛФК розвиває силу, витривалість, координацію рухів, прищеплює навички гігієни, гартує організм.

В даний час ніким не піддається сумніву, що лікувальна фізкультура – обов’язкова і необхідна складова частина всіх розділів сучасної практичної медицини і повинна використовуватись в реабілітації. Ми підтримуємо цю еволюційну думку і використовуємо в своїй роботі методи фізичної реабілітації та лікувальної фізичної культури зокрема. Спеціалісти нашої клініки підбирають індивідуальну методику для кожного пацієнта, з урахуванням його фізичного стану, віку, статі, фізичних можливостей і попередніх спортивних досягнень.

 

Лікування наркоманії в Запоріжжі Позбавлення алкогольної залежності в Запоріжжі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *