Вибір клініки для кодування

Що необхідно зробити перед тим, як кодуватися? Якщо вашій близькій людині потрібна допомога в позбавленні від алкогольної залежності, то необхідно зрозуміти – де нададуть професійну допомогу.

Варіант перший

Це виклик лікаря на дім. Таку послугу надають багато реабілітаційних центрів міста Харкова. Найчастіше вони надають таку послугу, як виведення із запою, але також готові запропонувати вам різні методи кодування. Найчастіше препарати, які вони використовують, створені на основі дисульфіраму. Найчастіше до такої процедури родичі хворого вдаються в екстрених ситуаціях, адже лікування вдома може бути небезпечно через те, що в разі будь-якої нестандартної ситуації неможливо буде надати своєчасну медичну допомогу.

Варіант другий

В Україні існує велика кількість реабілітаційних центрів, які спеціалізуються на різних методах кодування. “Де краще кодуватися від алкоголю?” – це перше питання, яке спадає на думку при пошуку відповідного закладу. Найвідомішими центрами з хорошою репутацією можна виділити, наприклад, «Позитив», «Вертикаль», «Львів». Всі вони надають повний спектр послуг з надання допомоги залежним від алкоголю.

Перед самою процедурою кодування пацієнт ретельно оглядається лікарем, який може зробити висновки про його стан і про те, який же метод кодування підійде конкретній людині в його випадку. Адже видів кодування на сьогоднішній день існує безліч. Також хворий консультується з кваліфікованим лікарем-психологом, який розмовляє з хворим і пояснює йому всю тяжкість наслідків його стану. Саме таким чином і формується зняття тяги до спиртного, яке створюється не тільки за допомогою медикаментів, а й за допомогою психологічного впливу. Адже алкогольна залежність – це в першу чергу саме психологічне захворювання, тобто необхідно розібратися в першу чергу зі внутрішніми проблемами людини.

Стаціонари

Також в Україні існують спеціалізовані стаціонари, де лікують від алкогольної залежності. Саме цей метод і є одним з найефективніших. Адже саме в стаціонарі проводяться всі необхідні процедури, які націлені на позитивний результат. По-перше, хворого повністю обстежують, щоб дізнатися в якому стані знаходиться його організм, щоб вирішити на якій стадії перебуває хвороба. Далі з хворим щодня розмовляють психологи, які здатні допомогти хворому самостійно позбавиться від цієї хвороби.

Також в стаціонарі хворий завжди знаходиться під контролем кваліфікованих фахівців, а значить, йому не вдасться порушити режим або пропустити прийом необхідних ліків. Такий процес забезпечить максимальний ефект при лікуванні алкогольної залежності.

При виборі установи для лікування, які входять до АМС, будьте впевнені в тому, що допомогу вам буде надавати грамотний лікар, а схема лікування буде підібрана індивідуально в кожному конкретному випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *