Алкоголь і жіноче здоров’я

Жіночий алкоголізм

Алкоголізм у жінок – та ж патологічна тяга до алкоголю і залежність від нього, що і у чоловіків, але з більш короткими термінами розвитку захворювання, стрімкої деградацією особистості і швидким порушенням роботи всіх функцій організму.

У порівнянні з жінками, які не вживають алкоголь, у хворих на алкоголізм значно частіше страждає:

  • Печінка. У порівнянні з чоловіками руйнування клітин печінки у жінок відбувається набагато швидше і при дії менших доз спирту. Крім того, у жінок частіше розвивається цироз печінки.
  • Головний мозок. Жінки набагато частіше, ніж чоловіки, мають алкогольні пошкодженням головного мозку, що проявляється в зниженні пам’яті, уваги, розумових можливостей.
  • Серце. У чоловіків і жінок, що вживають алкоголь, ймовірність серцево-судинних захворювань – інфаркту та інсульту, підвищується в кілька разів.
  • Молочна залоза. Багато досліджень показують, що надмірне вживання алкоголю підвищує ризик розвитку раку молочної залози. Кожен келих вина збільшує ймовірність появи раку на декілька відсотків.

Жінки, в плані позбавлення від алкоголізму, мають рівні шанси з чоловіками. Наш центр лікування наркотичної залежності та алкоголізму використовує запатентовану методику реабілітації, яка показала себе з кращого боку в лікуванні жіночого алкоголізму. З огляду на емоційну складову у розвитку жіночого алкоголізму, важливе значeння набуває психологічна корекція. Досвічені психологи і реабілітологи проводять крoпітку працю з кожною пацієнткою, налаштовуючи її на нeoбхідність і важливість лікування. Нерідко допомога кваліфікованого спеціаліста стає тією рятівною соломинкою, котра допоможе вибратись з алкогольного пекла, навіть, здавалося б, в безвихідних ситуаціях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *