Алкоголь чи альтернативний відпочинок

У нас прийнято, що відпочинок або свято має бути обов’язково пов’язане з алкоголем. Хочу запропонувати альтернативний відпочинок, адже багато хто навіть не замислюється про те, що можна набагато приємніше провести час, якщо відмовитись від алкоголю.

Чому саме альтернативний відпочинок? Просто я хочу розширити ваш світогляд і розповісти, як можна добре провести час, і після цього вам не буде соромно, або не мучитимуть докори сумління.

Нас “накачують” інформацією конкретної спрямованості, ніби слов’яни ніколи не просихали, але це дурниця. І якщо вам хтось скаже, що у нього дід пив все життя і був здоровий як бик, то це, звичайно ж, правда, але ось у того діда були хороші гени, адже споювання слов’ян почалося порівняно недавно, приблизно від наших дідів і пішло. А до цього була здорова нація, ось і пили вони багато, адже здоров’я дозволяло.

Тепер подивіться, яке потомство виховали наші діди. Скільки я мужиків бачив, які мені доводили, що алкоголь це добре і також приводили в приклад своїх батьків. Ось тільки наші нинішні мужики чомусь вже не можуть похвалитися таким здоров’ям самі, а вказують на батьків. Та й що говорити зараз, якщо людина вмирає в 40 років, і це звичайна справа. І ні хто не замислюється, що причиною більшості смертей стає алкоголь.

А моє покоління взагалі не може уявити себе без алкоголю. Після роботи пивасик, на вихідних обов’язково сабантуй, що б просто познайомитися або поспілкуватися з дівчиною – теж потрібно хильнути для сміливості. А чи не простіше придбати сміливість? І алкоголь не знадобиться.

Давайте порівняємо тепер наших дідів і молоде покоління. У дідів було чітке життя, був сенс у житті – здорові гени, міцні сім’ї. А молоде покоління чим може похвалитися? Про здорові гени тут навряд чи може йти мова. Чи є у них сенс в житті? Я майже не зустрічав таких, в основному всі думають – де можна побільше отримати особистої вигоди і на досягнення цієї мети йдуть всі засоби. Чітке життя у молоді? Чесно кажучи, вони вважають що так, адже самі не виробляли аналіз своїх дій і вчинків. Кидаються з крайності в крайність (Емо, скіни, пікап, любителі “Доти” та інші молодіжні рухи). Вони вже майже не виходять на вулицю, сидять вдома біля комп’ютерів. Про міцні сім’ї, я думаю, ви і так знаєте, кругом одні розлучення і зради. Звичайно ж, це не всі порівняння, просто мала частина, але якщо кому цікаво, ви самі подивіться навкруги усвідомленим поглядом.

Найстрашніше, що крім алкоголю зараз дуже поширені гірші засоби отримання задоволення, і життя таких людей взагалі важко назвати життям, вони намагаються прожити добре один день, не замислюючись про майбутнє.

А що далі, адже ця тенденція набирає обертів і вже страшно дітей в школу відпускати. Як говориться в одному джерелі, просто відбудеться генетичне вимирання нації, і всі в цьому активно беруть участь. В університеті учитель філософії сказав:

“Добре, що коли ваше покоління виросте і стане на чолі держави – я цього не побачу”.

Так ось, кругом всі говорять про алкоголь, борються з ним, хвалять і зневажають, але скрізь його рекламують. Потрібно не боротися, а бути за інший або альтернативний відпочинок. І в наступних постах я постараюся не писати про алкоголь, а більше приділити саме альтернативному відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *