12 кроків

Основна умова програми 12 кроків полягає в тому, що люди можуть допомагати один одному досягати і підтримувати утримання від наркотиків і алкоголю, до яких вони звикли. Вони можуть робити це за допомогою зустрічей, на яких вони діляться своїм досвідом один з одним і підтримують один одного, що може сприяти більш тривалому, довгостроковому відновленню. У проведених дослідженняз ті, хто підтримував утримання, з більшою ймовірністю кидали згубні звички в довгостроковій перспективі.

12-ступінчаста модель дає людям основу, завдяки якій можна відмовитися від своєї залежності, оновити свій досвід і перейти до нових шаблонів поведінки. Як описано в статті під назвою « Програма 12 кроків », ця модель допомагає людині будувати такі ментальні і емоційні трансформаційні практики і інструменти:

  • Здатність розпізнавати і визнати, що у людини виникає проблема залежності
  • Самоспостереження і усвідомлення поведінки, якz було частиною залежності
  • Можливість практикувати стриманість і зміцнити свою самооцінку
  • Досягнення самопринятия і здатність змінювати поведінку

Інструменти, які роблять процес безперервною практикою протягом усього життя Надаючи ці інструменти, програми 12 кроків може бути методом зміни в багатьох типах поведінки. В результаті це може допомогти людям, які хочуть подолати залежність, знайти шлях до одужання.

Шлях до відновлення.

Варіанти лікування Більшість експертів вважають, що програма лікування, адаптована до потреб людини, є найбільш ефективним методом досягнення і підтримки одужання. Незалежно від того, чи включає ця програма 12-ступінчасті аспекти, або є альтернативою цій оригінальній моделі лікування наркоманії, важливо, щоб підхід був індивідуальним. Робота з професіоналом з наркозалежності – хороший спосіб знайти спосіб лікування, який підходить для кожної людини, і приведе до кращого результату одужання.

Отримати допомогу сьогодні

Ця інформація не є вичерпною, а скоріше є відправною точкою для надання інформації, що стосується деяких загальнодоступних варіантів лікування наркоманії і алкоголізму. Для отримання додаткової інформації – телефонуйте за номером телефону (0 800) 215-431

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *