Реабілітація наркоманів в реабілітаційному центрі

З усіх відомих на сьогоднішній день методів лікування наркоманії, найефективнішим вважається стаціонарне лікування в реабілітаційному центрі.

Програма «12 кроків»

Програма «12 кроків» покращує навички самоаналізу і прищеплює наркозалежному відповідальність за власне життя. Для поступового відновлення організму використовується комплексний підхід і поетапне лікування, індивідуально розроблене фахівцями реабілітаційного центру. Цілодобове спостереження мультидисциплінарної команди фахівців дозволяє контролювати фізичний і психологічний стан людини протягом періоду реабілітації в стаціонарі.

Перевага реабілітації наркоманів в реабілітаційному центрі

Перевага реабілітації наркоманів в реабілітаційному центрі в тому, що при лікуванні враховуються індивідуальні особливості кожного постояльця. Резиденти реабілітаційного центру отримують психологічну допомогу і підтримку особистого консультанта в період адаптації та ресоціалізації. Освітня програма покращує рівень інтелектуального розвитку, сприяє підвищенню творчих здібностей і вчить навичкам самоаналізу. Планування дня і тренінги особистісного росту дозволяють людині розкрити внутрішній потенціал і використовувати його для реалізації своїх цілей після повернення в соціум. Ефективна реабілітація наркоманів залежить від ступеня мотивації людини на лікування, професіоналізму співробітників реабілітаційного центру та співробітництва залежного і членів його сім’ї з командою фахівців.

Дотримання рекомендацій та профілактика зриву, під наглядом штату кваліфікованих фахівців з хімічної залежності, знижують ризик повернення до вживання. Реабілітація допомагає не тільки відновити фізичний стан, зняти абстинентний синдром, але і позбудеться від психологічного потягу до вживання наркотиків чи алкоголю.

Успішність курсу реабілітації є показником щоденної роботи фахівців реабілітаційного центру з кожним резидентом індивідуально. Групова терапія і після лікувальний супровід, відвідування зборів терапевтичної спільноти допомагають залежному відчувати підтримку протягом лікування в стаціонарі і після його завершення.

Повноцінне життя в тверезості – це результат реабілітації наркоманів в реабілітаційному центрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *