Реабілітація алкозалежних

У статті «Реабілітація алкозалежних» ми пояснимо Вам про те, як легко людина може заробити таку страшну хворобу як алкоголізм, і як важливо швидко і правильно почати реабілітацію алкозалежної людини. Навіть якщо не байдужа Вам людина випиває тільки у свята і думає, що контролює споживання спиртних напоїв, то вона вже сильно помиляється, так як вона вже потрапила в першу стадію алкогольної залежності, яка дуже підступна і небезпечна для здоров’я людини. А підступна вона тому, що майже в 90% випадків хвороба прогресуватиме, і може привести до незворотних наслідків.

У Вас, напевно, відразу виникає питання, як допомогти близькій людині позбутися згубної залежності? Спираючись на багаторічний досвід фахівців з алкогольної та хімічної залежності – кращий спосіб лікування – це реабілітація алкозалежних.

Реабілітацію алкозалежних людей можна розділити на три етапи.

  • Перший етап – це виведення з запою пацієнта – зазвичай займає не більше двох тижнів, хоча в самих запущених випадках може тривати аж до одного місяця.
  • Другий етап – найтриваліший і найважчий для пацієнта – це відновлення його фізичного, психологічного та емоційного стану.
  • Третій етап – ресоціалізація, це коли хворий заново вчиться жити в суспільстві тверезо, без вживання спиртних напоїв. Повна реабілітація алкозалежних людей залежить від особливостей організму хворого і триває від трьох до шести місяців.

Якщо після реабілітаційного періоду видужуючий дотримується основних рекомендацій програми одужання, то відновлення в реабілітаційному центрі повинно принести результат!

Якщо у Вас залишилися які-небудь питання дзвоніть нам прямо зараз, і наші фахівці дадуть відповідь на них, дадуть необхідні коментарі. Не відкладайте на потім – телефонуйте прямо зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *