Причини залежності від наркотичних препаратів

Причини залежності від наркотичних препаратів, як і в разі алкоголізму, дуже різноманітні. Сучасне життя, з її стресами, в якомусь сенсі сприяє «підсаджуванню на голку».

Так, причинами, за якими людина стає наркоманом, можуть служити невроз і хронічна втома, затяжні депресивні стани і різні стресові ситуації. Проблеми в особистому житті, поряд з хворобливими станами душі, а також соціальна дезадаптація можуть стати вирішальним фактором при виборі людиною наркотиків на противагу звичайному способу життя.

Якщо у людини немає постійної роботи, улюблених занять, захоплень та інтересів, якщо у нього відсутня сім’я – це провокує стан незадоволеності, нудьги, туги і самотності, що і призводить, в кінцевому підсумку до наркоманії. Дитяча та підліткова наркоманія нерідко виникає через нестачу спілкування і теплих емоційних відносин, сором’язливості або, навпаки, яскраво вираженим лідерським якостям.

Бажання нових гострих відчуттів, прагнення слідувати своїм кумирам, поряд з відносно легкою доступністю препаратів, також можуть стати фатальним кроком до прірви наркоманії.

3 thoughts on “Причини залежності від наркотичних препаратів

  1. Указанная выше заметка оказала на моих родных впечатление. Поделюсь обязательно с знакомыми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *