Реабілітаційний центр в Харкові

Анонімне лікування наркотичної та алкогольної залежності в Харкові

В центрі реабілітації наркозалежних в Харькові створені всі умови для комфотртного лікування. В нашому центрі лікування наркотичної та алкогольної залежності є все необхідне обладнання для проведення заходів з фізичної реабілітації. В центрі реабілітації є два басейни (для релаксації та проведення заходів із гідрокінезіотерапії), зимовий сад для відпочинку та проведення аутотренінгів протягом всього року. Комфортні душові кабіни, сауна, спортзал та масажний кабінет. Просторі одно, двох та п’яти місні кімнати для проживання пацієнтів.

В успішному процесі лікування наркозалежності та алкоголізму в Харкові основним кроком є ​​власне рішення залежного пройти курс реабілітації. Центр лікування наркозалежних в Харкові прийме будь-якого пацієнта, який поторебує допомоги фахівців.

Наркозалежний повинен бути готовий до того, що одужання займе досить багато часу, і доведеться провести в реабілітаційному центрі лікування наркоманії кілька місяців. Зняття ломки – це лише початок шляху до повного відновлення, і на ньому не можна зупинятися. Медикаментозна терапія допоможе зняти абстинентний синдром, але вона не в змозі впоратися з психологічною залежністю. Повернення до повноцінного здорового способу життя неможливе без отримання лікування не тільки фізичного, а й психологічного. Реабілітаційний центр лікування наркоманії в Харкові має в своєму розпорядженні кращих спеціалістів в області психології і наркології, які допоможуть позбутися від наркотичної залежності та алкоголізму. При рішенні звернутися в центр лікування наркозалежних в Харькові, не варто тягнути час. Пам’ятайте, чим раніше Ви звернетеся за допомогою, тим більше у Вас шансів повернутися до повноцінного, нормального, здорового життя.

Як проходить лікування наркоманії в Харкові. Після проходження детоксикації організму починається запатентований курс реабілітації. Цей курс дасть можливість позбавитися від наркозалежності, закріпити результат назавжди, підготує пацієнта до нового життя в здоровому суспільстві.

У центр лікування наркозалежності в Харкові дуже часто звертаються рідні наркозалежного. У цій ситуації кваліфіковані психологи реабілітаційного центру допоможуть переконати залежного в необхідності проходження реабілітаційного курсу. Також психологи проконсультують родичів, пояснять, як правильно спілкуватися з залежною людиною, як мотивувати її на лікування наркоманії або алкоголізму.

Фахівці цетру реабілітації наркозалежних в Харкові почнуть роботу, в ході якої виявлять особливості кожного пацієнта, побудують індивідуальну програму реабілітації, навчать справлятися з життєвими проблемами, не вдаючись до вживання наркотиків або алкоголю. Результат лікування залежить не тільки від роботи ценру реабілітації, але і від родичів, які повинні продовжувати підтримувати залежного як під час лікування, так і після, показати, наскільки важлива людина в їхньому житті.

Результатом спільної роботи сім’ї і фахівців реабілітаційного центру буде одужання і щасливе життя колишнього пацієнта, вільного від наркотичної залежності або алкоголізму.

Якщо у вас залишились питання з приводу лікування наркотичної залежності та алкоголізму в Харкові, зв’яжіться з нами за номером телефону: (0800)215-431, або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button0800 215 431