Лікування від спайсу

Лікування залежності від сумішей для паління

Спайс – порошкоподібний синтетичний наркотик JWH, надходить з Азії в пакетах, далі його розчиняють у воді і просочують їм тютюн або висушену лікувальну траву, куплену в аптеці (ромашка, шавлія, ін.), Висушують, розфасовують по пакетах і продають як суміші для паління. Вживаючі в 99% випадках навіть не здогадуються, що курять хімію невідомого походження, від якої швидко настає залежність і отруюється організм. Рослинна складова в Спайсі – тільки основа, просочена концентратом отруйних хімічних речовин. З огляду на свою низьку ціну спайс став дуже популярний серед студентів та школярів. Після недовгого систематичного вживання людина підсідає на цей наркотик – він викликає дуже сильну залежність і абстинентний синдром від спайса набагато важче ніж від інших наркотиків. Для подолання ломки курцеві доводиться згодом нарощувати дозу наркотику і частоту прийому (доходить до 12 прийомів на добу), що в рано чи пізно призводить до передозування спайса і гострої серцевої і дихальної недостатності.

Шкода від спайсу

Руйнування рецепторів центральної нервової системи, що веде до незворотних руйнувань кори головного мозку наркомана. Спайс діє на статеві органи. Курці спайсових сумішей стають згодом імпотентами. Зупиняється вироблення тестостерону, пропадає потяг до протилежної статі. У дівчат змінюється менструальний цикл, що часто призводить до безпліддя. Отруйні речовини потрапляють в кров через легені, і кров розносить отруту по організму. Величезної шкоди спайсові суміші наносять печінці – в ній накопичуються всі отруйні речовини, що містяться в сумішах для паління.

Наслідки вживання спайса та спайсових сумішей

Деградація мозку, різке зниження інтелекту і пам’яті. Відсутність розуміння того, що відбувається. Втрата інтересів. Манія переслідування. Різке зниження пам’яті та інтелекту. Інфаркт та інсульт. Смерть від передозування.

Очищення і лікування організму від спайсу

Лікування спайсової залежності починається зі звернення залежного чи його близьких до реабілітаційного центру. Після визначення ступеня залежності і детоксикації від отруйних хімічних речовин проводиться психологічна робота, спрямована на зміну ставлення пацієнта до наркотику. Сама людина не може впоратися з цією проблемою, так як спайсовая залежність – серйозне, смертельне захворювання.

Видимі симптоми вживання та залежності від спайса

Бліда шкіра, чорні кола під очима, поганий апетит, втрата ваги, поганий сон, дратівливість. 

Під час дії наркотику спайс: неадекватність поведінки, різке засипання в невідповідному позі, втрата памятьи неможливість формулювання пропозиції при розмові, галюцинації, поява зорових образів або різних звуків, втрата контролю над собою, вчинення неусвідомлених дій, що виявляється у виконанні безглуздої роботи, безцільних пересувань в просторі, втрата в часі, втрата зв’язку з реальністю. При сильному наркотичному сп’янінні можлива навіть втрата свідомості.
Якщо якісь з цих ознак ви виявили у близької людини, то у вас є привід для занепокоєння.

Лікування спайсової залежності

1. Детоксикація організму, зняття абстинентного синдрому і депресивного стану.

2. Відновлення організму.

3. Реабілітація.

4. Соціальна адаптація.

5. Соціально – педагогічний супровід.

Якщо у вас залишились питання з приводу лікування спайсової залежності в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, зв’яжіться з нами за номером телефону: (066)760-74-35, або скористайтеся формою зворотнього зв’язку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *