Лікування неврозів

Спеціалісти нашого центру займаються лікуванням неврозів, неврозів нав’язливих станів та панічних неврозів. Ми застосовуємо такі методи лікування як медикаментозна терапія (якщо вона буде підібрана правильно, то  дасть 60 -70 % усього результату) та психотерапія, яка допомагає знизити тяжкі переживання. Застосовується психоаналіз і гіпноз. Пацієнт знаходиться під постійним наглядом, для нього створююється сприятлива, спокійна, доброзичлива обстановка.   Використовуються професійно підібрані, сучасні медичні препарати і найефективніші психотерапевтичні методики. Лікуванням займаються спеціалісти.

ЛІкування депресії

Лікування депресії

Не можна ставитися до депресії як просто до стану печалі і туги, насправді - це захворювання, причому серйозне. Легка її форма характеризується підвищеною стомлюваністю, появою апатії, помірним зниженням інтересу до раніше улюбленої роботи та іншими симптомами.

У разі наростаючої депресії  мають місце суттєві проблеми зі сном і апетитом. Закрившись у своїх переживаннях людина, перестає активно рухатися, з'являються розлади у статевій сфері. Також невід'ємними союзниками депресії є ідеї самознищення і самозвинувачення.

Важка форма депресії супроводжується повною втратою здатності керувати собою, що може нести вже загрозу життю людини. З депресії краще вибиратися без форсування подій, поступово, але і, не затягуючи зі зверненням до професіоналів у сфері психічного здоров'я. Щоб успішно лікувати депресію, потрібна комбінація всіх видів лікарської допомоги: соціальної терапії, психотерапії та психофармакології.

Помиляються ті хворі, хто думає, що якщо акуратно приймати ліки і відвідувати психотерапевтичні заняття, то депресія піде сама собою. Важлива активна участь самого пацієнта в процесі лікування. Спочатку це буває дуже складно, може здаватись що неможливо, але, знаходячи з кожним днем більше впевненості і сил, ви вступаєте в боротьбу з недугою і здобувати перемоги. Тому, якщо описане вище відноситься до Вас, або здається що щось з Вашим станом не так, Ви не можете радіти життю і насолоджуватись ним – телефонуйте і запишіться на консультацію.

Професійно проведена психотерапія і медичні препарати допомагають усунути хворобу швидко і ефективно. 

Реабілітаційний центр в місті Києві

Обратный звонок

Спасибо, Ваше письмо отправлено.