Лікування героїнової залежності

Героїн (діацетилморфін, діаморфін) - це напівсинтетична наркотична речовина, що отримується з опійного маку. Як і більшість наркотичних препаратів героїн був створений і використовувався з лікувальною метою. Цей наркотик застосовувався для лікування різних захворювань (навіть кашлю) . Але найчастіше героїн використовувався армією як знеболююче. Так само він використовувався і для вирішення проблеми залежності від морфію. Як показав час, героїн привів до ще більшої хімічної залежності, ніж морфій.

У чистому вигляді героїн - це білий кристалічний порошок. У продажу представлений в неочищеному вигляді або з домішками - сіруватий, сірувато - рожевий, сірувато - коричневий порошок у вигляді дрібних кристалів з неприємним запахом. Вживається наркозалежними назально, орально, ін'єкційно і через паління.

Однією з головних пасток у вживанні героїну є те, що абстинентний синдром (ломка) настане не відразу після виведення наркотика, а тільки після декількох вживань підряд. І людина, не почуваючи себе в небезпеці, оскільки вона "все контролює", не звернеться за допомогою. Незважаючи на те, що фізична залежність від героїну настає не відразу, звикання і бажання вживати знову настає після першого вживання. Воно може статися не наступного дня і навіть не через тиждень, але наступне вживання обов'язково буде. Тому що людина, що спробувала героїн і відчула на собі його дію, захоче це повторити. А то, що він почуває себе прекрасно і може контролювати вживання переконає його в тому, що він не такий як усі ті гниючі і вмираючі наркомани, про яких розповідали батьки.

З основними ознаками того, що Ваш близький залежний від наркотичних речовин, Ви можете ознайомитися в статті Ознаки наркоманії.

Лікування героїнової залежності включає:

1. Детоксикація організму від героїну

2. Відновлення організму

3. Реабілітація

4. Соціальна адаптація

5. Соціально - педагогічний супровід.

Реабілітаційний центр у Запоріжжі

Обратный звонок

Спасибо, Ваше письмо отправлено.