Будинок для літніх в Києві - відмінне місце для людей, які потребують додаткову допомогу або лікування, яке не доступно в домашніх умовах.

Послуги пансіонату, що забезпечує догляд за літньою людиною в Києві, включають в себе, але не обмежуються:

Проживання та харчування

Моніторинг прийому медикаментів;

Особистий догляд (одягання, допомога в прийомі гігієнічних процедур);

24-годинний медичний догляд;

Соціальні та розважальні заходи.

Приватний будинок для людей похилого віку пропонує довгостроковий і короткостроковий догляд за людьми похилого віку. Жителі отримують професійний догляд, а також допомогу з щоденними потребами - допомога в прийнятті їжі, гігієнічних процедурах. Наш будинок престарілих має в своєму штаті також персонал, котрий забезпечить медичну підтримку 24 години на добу.

Наш приватний пансіонат в Києві не тільки для літніх людей, ми приймаємо гостей будь-якого віку, яким потрібен 24-годинний догляд. Також ми пропонуємо допомогу людям з особливими потребами, пов'язаними з серйозними проблемами з пам'яттю, наприклад деменції або хвороби Альцгеймера.

Будинок пристарілих пропонує тимчасовий догляд пацієнтам, що видужують після хвороби або операції. Також тимчасовий догляд підійде тоді, коли людина, що забезпечує постійний догляд, тимчасово не може виконувати свої обов'язки.

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві:

Цілодобова турбота і догляд за людьми похилого віку.

Реабілітація та догляд після інсульту.

Реабілітація та догляд після інфаркту.

Реабілітація та догляд після переломів.

Догляд за лежачими постояльцями.

Консультація лікарів.

Постійний догляд і контроль медичним співробітником.

Індивідуальні заняття з реабілітологом.

Допомога психолога.

Організація дозвілля постояльців.

Аналізи, УЗД.

Стрижка, манікюр, педікюр.

Ваш спокій.

Прийнятні ціни.

Наш пансіонат для людей похилого віку — це комфортний будинок з усіма зручностями, він має обладнані кімнати, велику їдальню, зал для проведення дозвілля та ігор, СПА зону, зал для проведення заходів з фізичної реабілітації. Персонал пансіонату, що забезпечує догляд за людьми похилого віку - чуйний, має відповідний досвід і знання. Також в своєму штаті пансіонат для людей похилого в Києві має медичних фахівців, і фахівців в області реабілітації і психології. Це місце, де літня людина не залишиться наодинці зі своїми проблемами і переживаннями. Це місце, де завжди підтримають, оточать теплом і турботою, вислухають і допоможуть. Будинок пристарілих Київ - це комфортабельний будинок, в якому все обладнано для затишного життя літніх людей. Індивідуальне опалення, кондиціонери - створять сприятливий клімат в приміщеннях в будь-яку пору року. У кожній кімнаті телевізор, індивідуальна кнопка виклику працівника пансіонату. Щоденне прибирання приміщень, кварцування і озонування. Наші нянечки допоможуть з гігієною, допоможуть спуститися в ігрову і їдальню. Для тих, хто не може пересуватися - принесуть їжу в ліжко і допоможуть поїсти.

Догляд за літніми людьми в нашому приватному пансіонаті для літніх здійснюється на професійному рівні.

Дом престарелых в Киеве - пансионат отельного типа.

Обратный звонок

Спасибо, Ваше письмо отправлено.