Приватний пансіонат для людей похилого віку в місті Одеса

Будинок для літніх людей в Одессі

Тепер наш приватний будинок для літніх людей відкритий і в Одесі. Ми раді, що тепер ще одна область зможе отримати кваліфіковану допомогу і догляд за людьми похилого віку. Нарешті Україна скидає з себе кайдани Радянського Союзу і переймає досвід західних країн по догляду за людьми похилого віку та організації для них більш гідної зустрічі старості. Тепер за родичем не повинні доглядати діти, кидаючи своє особисте життя з почуття обов'язку. Тепер вони можуть не переживаючи і не соромлячись помістити в приватний будинок престарілих в Одесі свого літнього родича - в новий пансіонат європейського типу, де їх близька людина не буде ні в чому бідувати, а буде оточена теплом і турботою.

Що таке приватний будинок престарілих? Це постійний, цілодобовий догляд, медична допомога та нагляд лікарем, де за консультацією фахівця не потрібно стояти в черзі. Фахівці, які мають профільну освіту і досвід роботи, а головне бажання допомагати людям. Довірте нам цю роботу! Полегшите життя собі і своєму похилому близькому.
Ми і наші партнери відкрили приватний пансіонат для людей похилого віку на березі Чорного моря - «Пори року», де можна отримати послуги з догляду та реабілітації людей похилого віку, та організувати незабутній відпочинок своїм літнім близьким. Можна залишити у нас свого родича як на короткий проміжок часу, так і на тривале перебування. Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі - це відмінний сервіс та гідні умови проживання. Кваліфікований і уважний персонал. П'ятиразове харчування, підібране дієтологом, щоб Ваш близький отримав всі необхідні поживні речовини, вітаміни і мінерали. Наші доброзичливі нянечки не дадуть гостю нудьгувати на самоті - оточать його теплом, і турботою. А яке чудове їх чекає дозвілля. Це і прогулянки на березі моря в супроводі соціального працівника, і настільні ігри з новими друзями. І спільний перегляд телепередач з наступним їх обговоренням. Для співаючих або просто люблячих музику приходять в гості музиканти і співають разом улюблені пісні.

Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі також надає послуги з фізичної реабілітації після перенесених захворювань і для профілактики контрактур і пролежнів. А якщо знадобиться будь-яка інша допомога нашому гостю - то кваліфіковані фахівці приватного пансіонату для людей похилого віку вчасно прийдуть на допомогу Вашій близькій людині.

Приватний пансіонат для літніх людей в Одесі «Пори року» – гідне місце для зустрічі старості. Будинок для престарілих в Одесі забезпечить також високоякісний догляд за людьми з обмеженими можливостями.

Родичі наших постояльців, в разі потреби, можуть отримати допомогу психолога для вирішення своїх особистих переживань і страхів. Можуть в будь-який день відвідати своїх близьких, або справлятися про їх здоров'я в телефонному режимі.
Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі «Пори року» це:
- чудовий сервіс;
- цілодобовий догляд;
- догляд за лежачими постояльцями;
- фізична реабілітація;
- допомога психолога;
- доброзичливий персонал;
- висококласні фахівці;
- своєчасна медична допомога;
- спокій для вас та вашого родича;
- прийнятні ціни.

Наш пансіонат — це те місце, де люди похилого віку та люди з обмеженими можливостями отримують цілодобовий медичний догляд, опіку та увагу фахівців.

Наш приватний пансіонат в Одесі піклується про те, щоб будь-яка дрібниця в його інтер'єрі була пристосована під потреби літніх людей та інвалідів, з урахуванням їх віку та фізичних особливостей. Обстановка будинку для людей похилого віку виконана з урахуванням всіх вимог безпеки, в ньому створена домашня атмосфера тепла і затишку. Розміщення постояльців в будинку для літніх людей в Одесі здійснюється по одному в кімнаті, або в 2х, 3х, 4х місних номерах з хорошим ремонтом і меблями.

"Пори року" - пансіонат для людей похилого віку нового покоління.

Облаштований будинок, кваліфіковане медичне обслуговування, санітарно-гігієнічний догляд, супутникове телебачення, настільні ігри, прогулянки на березі моря, бібліотека та спілкування з новими друзями, що дозволяє отримувати від старості задоволення.Пансіонат для літніх людей Одеса

Частный дом престарелых - пансионат у берега моря

Будинок для літніх людей в місті Одеса знаходиться в двох хвилинах ходьби від облаштованого узбережжя Чорного моря, де можна отримати душевний спокій, кваліфікований догляд і турботу. Персонал пансіонату для літніх людей веде цілодобовий моніторинг здоров'я своїх постояльців, піклується про їхнє дозвілля та харчування. П'ятиразове харчування, насичене всіма необхідними вітамінами для підтримки життєвого тонусу, бадьорості та настрою.

Якщо у Вас залишилися питання з приводу роботи будинку для літніх людей в місті Одеса, зателефонуйте за номером телефону (066)760-74-35, або скористайтеся формою зворотного зв'язку, і ми зв'яжемося з вами в зручний для вас час.

Обратный звонок

Спасибо, Ваше письмо отправлено.