Які спеціалісти проводять лікування?
На базі нашого центру працює висококваліфікований медичний та обслуговуючий персонал. Це - нарколог вищої категорії, психотерапевт з великим досвідом роботи в Європі, психологи і гештальт-терапевти, соціальний педагог, реабілітолог, інфекціоніст, дієтолог і масажист, а також кухар.
Чи можна пройти додаткове медичне обстеження?
На базі нашого центру можна пройти комплексну діагностику стану здоров'я, діагностику кардіологічних захворювань, виявлення хвороб дихальних органів, діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту, а також здати аналізи. Співробітники нашого центру сприяють в госпіталізації та наданні медичної допомоги.
Яке у вас харчування? Чи можливо підібрати дієту?
На базі нашої клініки працює високо кваліфікований кухар з великимдосвідом роботи. У раціоні завжди є фрукти та овочі,м'ясо, риба, перші та другі страви, комплексне 4-ох разове харчування. Є можливість підібрати будь-яку дієту разом з лікарем - дієтологом.
Яка вартість лікування?
Вартість лікування в нашому центрі визначається індивідуально залежно від ступеня тяжкості захворювання, тривалістю вживання, рівнем мотивації і наявністю або відсутністю коморбідних захворювань, бо адиктивні захворювання часто співіснують або призводять до психічних розладів. Лікування коморбідних захворювань охоплює набагато більше ніж проста робота з хімічною стороною цього питання. Наша спеціалізація і багаторічний досвід роботи дозволяють нам використовувати ефективні комплексні методи лікування.
Яка ефективність програми лікування?
За статистикою люди які пройшли лікування в нашому центрі в 80% випадків залишаються тверезими і благополучно функціонують в соціумі, утворюють сім'ї стаючи повноцінними членами суспільства, надалі не вдаючись до вживання ПАР. Фахівці нашого центру використовують авторську методику в лікуванні залежностей, неврозів, особистісних і біполярно-афективних розладів, депресій, безсоння і тривожних станів. Авторська методика  об'єднує в собі напрацювання і праці провідних світових фахівців у сфері наркології і психології, а також наші співробітники є учасниками міжнародних конференцій з лікування залежностей і психічних розладів. Наші власні напрацювання дають можливість підібрати найбільш ефективні методи лікування, що надалі дає такий високий результат, стабільну і тривалу ремісію.
Чи ведеться робота з сім'єю?
Наркоманія, алкоголізм, як і будь адиктивна поведінка є многопричинное захворюванням, тому фахівці нашого центру приділяють велику увагу сімейної психотерапії та корекції співзалежних відносин в сім'ї. Фахівці нашого центру проводять групову та індивідуальну терапію з родичами клієнта для формування правильного ставлення до хвороби і створення гармонійних стосунків у сім'ї.
Які терміни лікування?
Терміни лікування визначаються індивідуально і визначаються ступенем залежності, рівнем реабілітаційного потенціалу, мотивацією на одужання, станом здоров'я, психологічним здоров'ям клієнта. Терміни лікування встановлюються в кінці етапу діагностики, колективною думкою фахівців.
У вашій клініці можливо пройти тести на вживання наркотиків та вірусні захворювання?
У нашій клініці етап детоксікаціі та діагностики починається з тестування на наявність ПАР, вірусні захворювання і ступінь залежності.
Чи є необхідність у стаціонарному лікуванні або можна проходити лікування амбулаторно?

При наркотичній чи алкогольній залежності проходження амбулаторного лікування є не доцільним у зв'язку з тим, що наркоманія, як і алкоголізм, є хронічним, прогресуючим і смертельним захворюванням. Лікування необхідно проводити в умовах стаціонару під наглядом фахівців в умовах - де у клієнта не буде доступу до наркотиків або алкоголю і тим самим буде створено сприятливе середовище для його одужання.

Позбавлення наркотичної залежності у Львові